Nasze projekty

Modlą się do kard. Wyszyńskiego o uzdrowienie Oli. „W dzieciństwie też stracił mamę”

Ola jest mamą dwójki chłopców i walczy z nowotworem. Słabnie z dnia na dzień, a ból staje się nie do zniesienia. Nie opuścili jej jednak przyjaciele, którzy modlą się za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego o cud uzdrowienia. "Chciałam być przy dzieciach w ich dzieciństwie, na ich pierwszej Komunii" - mówi Ola.

Reklama

Ma na imię Ola. Mieszka w Warszawie. Jest mamą dwójki chłopców. Jeden ma pięć a drugi siedem lat. Od września 2019 r. walczy z bardzo agresywnym potrójnie ujemnym rakiem piersi. Ola z dnia na dzień słabnie a ból jest po prostu nie do zniesienia. Nie chodzi jedynie o ból fizyczny.

Chciałam być przy dzieciach w ich dzieciństwie, na ich pierwszej Komunii, na kolejnych urodzinach, jeść razem truskawki, odpowiadać na kolejne pytania, które przyniesie im życie i po prostu przytulać ich smutki i cierpienia. Po prostu – mówi Ola.

„Gdy był małym chłopcem stracił mamę i wie co to za ból”

Przyjaciele Oli zorganizowali nowennę za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego, która wystartowała 20 maja – modlą się „do przyjaciela za przyjaciela”. Ola często nam pomagała. Teraz my chcemy pomóc jej – podkreśla Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia, pomysłodawca akcji.

Reklama
Reklama

Dlaczego kard. Wyszyński? Przyszyły prymas stracił mamę we wczesnym dzieciństwie „i po prostu wie co to za ból”. W tym roku jest jego beatyfikacja, w tym roku mija 40 lat od jego przejścia do nieba i po prostu… chcemy pokazać jego czułość, którą trudno oddać na pomnikach – dodaje Kiciński.

Proszę go dziś właśnie jako matka. Ty poproś jak umiesz – jak przyjaciel, syn, córka, matka, ojciec. Pomódl się o cud uzdrowienia dla mnie. Ja modlę się w Twojej intencji. Niech w tych wydarzeniach ukaże się dobroć i litość Boga – mówi Ola.

„Awantura w niebie”

Nowenna w intencji Oli zaczęła się 20 maja i potrwa osiem dni, więc zakończy się 28 maja, kiedy przypada 40. rocznica śmierci kard. Wyszyńskiego.

Reklama
Reklama
Awantura w niebie – 1 DZIEŃ nowenny

Pierwszy dzień "Awantury w niebie" – poruszającej nowenny za przyczyną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Modlimy się o cud uzdrowienia Oli, mamy dwójki dzieci, przyjaciółki Fundacji. Włącz się w strumienie łask: Awantura w niebie – niezwykła nowenna o cudNowenna za przyczyną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego o cud uzdrowienia z raka Aleksandry – mamy dwójki dzieci.START: 20 maja / FINAŁ: 28 majaTreść modlitwy:Modlitwa o wstawiennictwo Sługi Bożego Kardynała Stefana WyszyńskiegoUkochany Kardynale Stefanie Wyszyński – opiekunie wszystkich Polaków,- orędowniku w każdej trudnej sytuacji, – Ojcze narodu Polskiego, – obrońco uciśnionego. Proszę dziś o Twoje wstawiennictwo do Boga jedynego o uzdrowienie ze śmiertelnej choroby Aleksandry – mamy dwójki dzieci,a także w intencji, którą noszę w sercui w intencjach tych, którzy włączyli się do tej nowenny.Sam doświadczyłeś jako dziecko utraty matki.Wiesz jak smakuje ten ból.Wierzę, że nie opuścisz Aleksandry i jej dzieci w potrzebie. Wierzę, że nie opuścisz nikogo z nas.Ty wspierałeś w trudach każdego człowieka, głosiłeś dobrą nowinę, broniłeś od złego,troszczyłeś się o rodziny, młodzież, dzieci,pomagałeś podnieść z upadku, ofiarując całego siebie.Wierzę, że i teraz wstawiasz się za nami do Boga Miłosiernego Wypraszając łaski ze Świętymi w Niebie.Ojcze Nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu…

Posted by Fundacja Aniołów Miłosierdzia on Thursday, May 20, 2021

Każdego dnia o godz. 12:00 przyjaciele Oli będą się modlić w jej intencji przy grobie kard. Wyszyńskiego w Archikatedrze Warszawskiej. Natomiast w miejscach związanych z życiem Prymasa Tysiąclecia zostaną również odprawione msze święte.

Niech to będzie początek nowej modlitewnej drogi, którą będziemy chodzić z ufną radością już codziennie – zachęcają przyjaciele Oli.

Reklama

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”

Inicjatywa modlitewna „Awantura w niebie” została zorganizowana w intencji powrotu do zdrowia Oli, mamy dwóch chłopców, ale jej pomysłodawcy zachęcają, aby modlić się również za siebie nawzajem w osobistych intencjach.

Pragniemy, by każdy uczestnik Nowenny miał doświadczenie spotkania z Bogiem, z Jego mocą i dobrem i żeby to była taka pamiątka, która będzie przechowywana jak rodzinna perła, dlatego modlić się będziemy wg maksymy jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – dodaje Kiciński.

Więcej o akcji można przeczytać >>>w wydarzeniu na Facebooku<<<.

kh/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite