Nasze projekty

Lista Bergoglio – spotkanie z autorem

Wydawnictwo JEDNOŚĆ serdecznie zaprasza na konferencję prasową z udziałem autora głośnej książki „Lista Bergoglio. Ocaleni przez Franciszka w czasach dyktatury”.

Reklama

4 kwietnia 2014r. (piątek), godzina 11.00, Sala Koncertowa na Zamku Królewskim

Spotkanie poprowadzi Marek Zając

Wstęp wolny

Reklama
Reklama

 

Lista Bergoglio – spotkanie z autorem

Zapraszamy także do wysłuchania "Klubu Trójki" z udziałem autora książki – Nello Scavo – w czwartek 3 kwietnia od godz. 21:05. Audycję poprowadzi pan Jerzy Sosnowski.

Reklama
Reklama

 

Nello Scavo (ur. Catania. 1972) dziennikarz Avvenire, międzynarodowy reporter i dziennikarz śledczy. Zajmował się tematyką zorganizowanej przestępczości i globalnym terroryzmem. Napisał reportaże z najbardziej „zapalnych” stron świata: ex Jugosławia, południowo-wschodnia Azja, kraje byłego Związku Radzieckiego, Ameryka Łacińska, Półwysep Somalijski. Laureat wielu nagród literackich i dziennikarskich.

 

Reklama

Lista Bergoglio. Ocaleni przez Franciszka w czasach dyktatury. Historia nigdy nie opowiedziana to niezwykła opowieść o losach ponad 100 ludzi uratowanych przez ojca Jorge Mario Bergoglio w czasach dyktatury, przedstawiająca jednocześnie nieznany aspekt działalności obecnego papieża Franciszka.

Polecamy:

 


"Lista Bergoglio. Sensacyjna lektura" – Marek Zając


Alicia Oliveira – ocalona przez papieża [fragment książki]


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite