Nasze projekty

Teraz maluj przyszłość

Malować swoją przyszłość, to uczyć się żyć. Życie jest sztuką. A ty masz być artystą

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej pytań o sens i przyszłość rodzi się w człowieku w okresie młodości. Podejmowane wtedy decyzje rzutują nierzadko na całe dalsze życie. Jak dobrze wykorzystać ten czas? – Namawiam Cię do twórczości – pisze ks. Krzysztof Pawlina. – Możesz zapytać: po co mi to? Tylu moich przyjaciół i kolegów żyje bez wysiłku i nic specjalnego się nie dzieje. No właśnie, nic się nie dzieje. A chodzi o to, aby się działo! – dodaje.

Do twórczego traktowania życia zachęca ks. Pawlina w książce „Teraz maluj przyszłość”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Sióśtr Loretanek kilka tygodni temu. Składa się na nią kilkadziesiąt krótkich wpisów o kwestiach istotnych dla każdego młodego człowieka – o relacjach, szczęściu, wolności, ale też o samotności, gniewie i cierpieniu. Wszystkie tematy podzielono na trzy działy: „Zanim zabierzesz się do malowania”, „Paleta barw” i „Maluj przyszłość teraz”.

W swojej książce ks. Pawlina pokazuje, że życie jest jak pracownia malarska, w której wszystko zależy od nas – prawdziwych artystów. Możemy dobrać kolory, styl pracy i uczynić z życia prawdziwą sztukę.

Reklama

– Picasso zwykł mawiać: „Jesteśmy tym, co po nas zostanie”. Jeśli więc chcesz zostawić po sobie ślad, naucz się go robić – maluj! – zaprasza autor.


 

teraz-maluj-przyszlosc

Reklama

Książka „Teraz maluj przyszłość” autorstwa ks. Krzysztofa Pawliny

ukazała się nakładem Wydawnictwa Sióstr Loretanek.

Reklama

Więcej informacji o książce


Przeczytaj fragmenty książki

Metki

Czystość

Dobroć

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite