Nasze projekty

Książkowe must have na Adwent

Czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia umyka nam niepostrzeżenie w zabieganiu wokół zakupów, prezentów i noworocznych planów. Na dobre przeżywanie Adwentu polecamy dobrą książkę!

Reklama

Z hasłem rabatowym „Adwent” wszystkie opisane poniżej książki kupisz z rabatem 33%!Szustak_Plaster-miodu_3D_500pcxPlaster miodu

Pierwsza edycja „Plastra miodu” cieszyła się ogromną popularnością. Te adwentowe rekolekcje zgromadziły wokół rozważań Słowa Bożego kilkadziesiąt tysięcy osób. Zapis nagrań pozwala jeszcze raz przeżyć adwent z rozważaniami o. Adama Szustaka OP – bez względu na zasięg internetu.
W książce znajdują się komentarze do biblijnych fragmentów na każdy dzień adwentu. Na koniec każdego z nich o. Adam proponuje modlitwę i zadanie do wykonania – czasem rachunek sumienia, czasem dobry uczynek. Kolejne rozważania pomagają w dobrym przygotowaniu do Świąt Bożego Narodzenia i przeżyciu ich.

Reklama

>>> Kup z rabatem 33%! <<<Knabit_Slow-life_popr_3DSlow life według ojca Leona

Ojciec Leon Knabit odkrył slow life, zanim to było modne. Nikomu nie śniła się jeszcze fascynacja minimalizmem, treningami uważności czy zdrowym żywieniem, gdy on skutecznie praktykował już post, modlitwę i ascezę. Życie mnisze nie przeszkadza mu swobodnie odnajdywać się w świecie mediów: poprowadzić telewizyjny talk-show, wygrać konkurs na blog roku, a nawet zostać twarzą kampanii reklamowej. Tysiącletnie mury tynieckiego klasztoru to idealne miejsce na duchowe spa. Blisko natury, z dala od medialnego zgiełku, można wypić kawę z najbardziej wyluzowanym polskim mnichem. O tym, co najbardziej się w życiu liczy opowiadają o. Leonowi m. in. Joanna Kołaczkowska, Anna Dymna, Cezik i Marek Kamiński.

Reklama

>>> Kup z rabatem 33%! <<<Matka-Teresa_Wezwani-do-milosierdza_3DWezwani do miłosierdzia

Choć Rok Jubileuszowy dobiegł końca, wezwanie do miłosierdzia nie traci na aktualności. Pokazuje nam to wyraźnie postać kanonizowanej przed niespełna dwoma miesiącami św. Matki Teresy z Kalkuty. Książka „Wezwani do miłosierdzia” różni się znacznie od dotychczasowych publikacji o tej świętej. Zawiera niepublikowane do tej pory listy Matki Teresy do jej współsióstr. W listach tych święta z Kalkuty daje im wiele wskazówek dla życia duchowego i pełnienia miłosierdzia. Znajdziemy tam też historie z codziennej posługi Matki Teresy, opowiedziane przez świadków jej życia. Dodatkowo na końcu każdego rozdziału zamieszczone są krótkie pytania do refleksji oraz modlitwa, dzięki czemu uczynki miłosierdzia łatwiej wprowadzić w życie codzienne i stworzyć z nich projekt na całe życie.

Reklama

>>> Kup z rabatem 33%! <<<NOWE REKOLEKCJE ADWENTOWE „WILKI DWA: W OBRONIE STADA”
RUSZAJĄ 27 LISTOPADA

http://wilkidwa.stacja7.pl/

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę