BLACK FRIDAY w Dobrociach. Upoluj książki i ebooki do 40% taniej!

Zabaw się w prawdziwego łowcę okazji! Aby ułatwić ci polowania, dajemy znak, że w Dobrociach świętujemy Black Friday, dlatego wyjątkowe książki i ebooki znajdziecie nawet aż 40% taniej. Nie przegapisz takiej szansy, prawda? Nie zwlekaj, nasza oferta obowiązuje tylko dziś!

Reklama

Black Friday to właściwie amerykańskie święto zakupów obchodzone w czwarty piątek listopada. Przypada on dokładnie nazajutrz po tym, jak Amerykanie świętują Dzień Dziękczynienia na pamiątkę pierwszych dożynek mieszkańców kolonii Plymouth. Od niedawna zwyczaj urządzania jednodniowych, gigantycznych promocji przeniósł się także na inne kontynenty i kraje. I właśnie tak Black Friday dotarło także do Polski, a także do naszego, Dobrociowego sklepiku.  

Black Friday to tak naprawdę początek sezonu zakupów świątecznych! Do świąt Bożego Narodzenia pozostało już tylko 29 dni, czy to już czas na świąteczne prezenty? Z pewnością! Nie daj się wprowadzić w przedświąteczną gorączkę i już dziś, na spokojnie, wyposaż się w prezenty! U nas znajdziesz kilka pomysłów na wyjątkowe upominki pod choinkę dla swoich bliskich. Czas ucieka, tik, tak, tik, tak… 

Polowanie czas – START! 

Nie martwcie się, że zostawimy was bez podpowiedzi, co kupić dla najbliższych lub dla siebie pod choinkę, ale też bez okazji, po prostu! Mamy kilka propozycji…

Reklama

Jutro niedziela

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku liturgicznego warto zaopatrzyć się w książkę Jutro Niedziela rok C. Na każdą niedzielę można znaleźć tu dogłębną analizę czytań, która pomaga spojrzeć na teksty liturgiczne z nowej perspektywy, pokazując kontekst historyczny i językowy. To pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą w pełni świadomie i z zaangażowaniem przeżywać Mszę świętą.

W promocyjnej cenie jest także e-book tej publikacji. Co ciekawe, wszyscy ci, którzy skuszą się na tę pozycję w tym terminie, dostaną rabat na IV tom bestsellerowej serii Jutro Niedziela, tym razem pod tytułem “Jutro Święto”. 

I bonusik! Mamy też dla was ABC niedzielnych liturgii słowa w formie jedynego, niepowtarzalnego pakietu! Trzy książki Jutro Niedziela, w wyjątkowej, korzystnej cenie! 

Reklama

Ojciec wolnych ludzi

Każdy czas jest dobry, by przyjrzeć się inspirującym postaciom. Już dziś weź na tapetę Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego. Przedstawiamy ci książkę pt. Ojciec wolnych ludzi. To wciągająca opowieść oparta na faktach z życia Prymasa Tysiąclecia. Zadajmy sobie dwa proste pytania: “Jak dobrze Go znamy?” i “Jak dziś rozumiemy Jego naukę?”.

Przekonaj się, że wszystko to, co mówił Prymas kilkadziesiąt lat temu, dziś jest wciąż aktualne, a może nawet jeszcze bardziej? Niech książka, którą dziś zdobędziesz w super cenie, stanie się twoim drogowskazem, wskazówką i czynnikiem motywacji. W promocyjnej cenie jest także ebook tej publikacji.

Miriam

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, które niewątpliwie kojarzą nam się z brzemienną Maryją. Ona znów zaprasza cię w tym wyjątkowym czasie, byś wyruszył z Nią na drogę prawdziwej przyjaźni. Książka pt. „Miriam” wskaże i wyjaśni zapisane w Litanii Loretańskiej imiona Matki Bożej, a także udowodni, że naprawdę warto Jej zaufać!

O. Adam Szustak opisał w niej swoją osobistą drogę zaprzyjaźniania się z Maryją. Pokazał, jak krok po kroku budował z Nią relację i w jaki sposób pomagała mu szukać Boga na co dzień. Zainspiruj się! To będzie piękna przygoda! 

Reklama

Teologia Tolkiena

Jeśli wśród twoich bliskich jest ktoś, dla którego świat “Władcy Pierścienia”,  “Hobbita czy “Simillarionu” nie ma tajemnic, to sprawa prezentu gwiazdkowego dla niego jest jasna! Postaw na Teologię Tolkiena! Być może ty też dasz się skusić na podróż do krainy Śródziemia, by odkrywać chrześcijańskie prawdy wiary na nowo?

Autorem książki jest ks. Staszek Adamiak, który na co dzień pracuje jako rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu, a prywatnie jest pasjonatem historii, człowiekiem-encyklopedią i znawcą literatury. To jak, wchodzisz w to? 

Inne pomysły na świąteczne prezenty w promocyjnych cenach znajdziecie tutaj >>>

Ale okazja! Pamiętaj, spiesz się! Promocja trwa tylko dziś.


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Wspieraj nas - złóż darowiznę