Nasze projekty

Znasz jakąś Kobietę Nieziemskich Obyczajów? Oznacz ją

Z okazji Dnia Kobiet, zapraszamy wszystkie Panie do akcji, w której można wskazać swoją koleżankę, przyjaciółkę, mamę, babcię, siostrę, czy inną kobietę, która nas inspiruje. Panią, która jest dla nas Kobietą Nieziemskich Obyczajów. Zapraszamy!

Reklama

Jesteśmy w stałym kontakcie z Nieziemskimi Kobietami, dwie z nich zainspirowały nas do akcji, w której z okazji dnia kobiet, można wyróżnić jakąś Nieziemską Kobietkę, która ma dobry wpływ na nasze życie, na nasze marzenia i plany. Wskażmy ją!

Monika i Marta ze Studia Błogo, które na co dzień tworzy inspirujące chrześcijańskie grafiki, napisały do nas:

Lubimy Stację7, ponieważ my również promujemy dobre treści w sieci. Zapragnęłyśmy więc wspólnie z Wami zrobić coś dla pań z okazji Dnia Kobiet. Przygotowałyśmy grafikę, którą można byłoby przekazać wszystkim Nieziemskim.

Reklama

One napisały, my podjęliśmy wyzwanie. Opublikujemy nie tylko grafikę ale proponujemy akcję. Pomysł jest prosty: na fanpage’u „Kobieta Nieziemskich Obyczajów” pod postem dotyczącym niniejszej akcji, można oznaczyć lub wpisać Osobę, którą chcemy w ten sposób wyróżnić.

Zachęcamy wszystkie panie, aby może też napisały króciutko o kobietach, które najmocniej je zainspirowały, okazały się przewodniczkami lub wielkim wsparciem. Mogą to być zarówno przyjaciółki, sąsiadki, Mamy, Babcie czy Ciocie, ale także kobiety znane tylko z debaty publicznej, które swoją postawą odcisnęły pozytywny ślad w naszym życiu. 

Osobą, która mnie ogromnie inspiruje jest moja babcia Marysia, góralka z krwi i kości, chodząca encyklopedia żartów. Ma 84 lata, a mam wrażenie, że im starsza – tym młodsza. Jej najpiękniejsza mądrość to „Kochanie, cokolwiek by się działo – zawsze miej poczucie humoru”

Reklama

– mówi Monika Juroszek-Koc. 

A Was, drogie Czytelniczki, która z Pań zainspirowała najbardziej? Która zasługuje na miano „Kobiety Nieziemskich Obyczajów”? Napiszcie nam na FB i przede wszystkim w Dzień Kobiet (i nie tylko) pomódlcie się za nią! 


Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite