Nasze projekty
Reklama

Najsłodszy prezent na Dzień Mamy

26 maja to jeden z tych dni w roku, kiedy naszym Mamom nie szczędzimy dobrych słów i słodkich prezentów.

Dobra kawa, coś słodkiego i książka. Brzmi jak popołudnie idealne? W takim razie mamy dla Was idealny prezent na Dzień Mamy – i nie tylko!

Od dziś w naszym sklepie Dobroci.pl możecie zakupić Słodką sakiewkę – paczkę pysznych, „dobrociowych” krówek. Oto 5 powodów, dla których warto sięgnąć po”Słodką sakiewkę”.

  1. „Słodka sakiewka” to edycja zdecydowanie limitowana.
  2. Sakiewki można kupić w pakiecie z przepiękną książką „30 scen z życia Maryi” i Notesem, który towarzyszy tej publikacji. Zestaw ten można dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb. Do wyboru jest książka i krówki lub książka, notes i krówki.
  3. Sakiewki z krówkami można zakupić również niezależnie od książek, jako słodki dodatek do prezentu, który już macie przygotowany na Dzień Mamy lub podarować je komuś zupełnie bez okazji!
  4. Sakiewki mają dwie wielkości – można samemu zdecydować, jaką liczbę krówek chce się zamówić. Kilka małych sakiewek, a może jedną dużą? Wybór należy do Ciebie!
  5. Krówki zapakowane są w gustowną, jutową sakiewkę z bilecikiem. Po opróżnieniu sakiewki można ją ponownie napełnić, choćby wspólnymi zdjęciami czy miłymi cytatami na każdy dzień. Dobroci nigdy za wiele!

Słodkie pakiety i słodkie sakiewki dostępne tylko na Dobroci.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę