Nasze projekty

Słoik z cytatami biblijnymi – zrób to sam! 500 cytatów do wydruku

Każdy Tydzień Biblijny to dla nas zachęta, by więcej czasu i uwagi poświęcić Słowu Bożemu. W codziennym spotkaniu z nim może pomóc słoik pełen cytatów. Mamy dla Was pdf z cytatami do pobrania i wydrukowania.

Reklama

PDF, który dla Was przygotowaliśmy, zawiera ponad 500 cytatów z kilkunastu Ksiąg Pisma Świętego – m.in. Psalmów, Listów Apostolskich czy chociażby z Ewangelii św. Mateusza, do której czytania zachęceni jesteśmy w tym roku w czasie Tygodnia Biblijnego.

Cytaty można po wydruku wyciąć (np. na kolorowych kartkach), pociąć i schować w słoiku/pudełku, z którego codziennie będzie się sięgać po jedną karteczkę. Dzięki temu każdego dnia w prosty sposób spotykamy się ze Słowem Bożym. Każdy cytat opatrzony jest oczywiście siglami biblijnymi, więc po natrafieniu na konkretny fragment, można odnaleźć go w Piśmie Świętym i odczytać cały akapit lub rozdział.

Karteczki z cytatami można również umieścić w koszu przy wejściu do kościoła/kaplicy i zachęcić wiernych do zabrania cytatu ze sobą na drogę do domu.

>>> POBIERZ PDF Z CYTATAMI

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę