„Ballady i romanse”. Miłość można budować tylko w obecności Boga

- "Ballady i romanse" pokazują, że każdy związek trzeba budować w obecności Boga - mówiła Aneta Liberacka podczas audycji w Radiu Warszawa. Redaktor naczelna Stacji7 opowiedziała o tym, co czytelnicy znajdą w najnowszej książce o. Adama Szustaka oraz dlaczego warto po nią sięgnąć.

Reklama

Aneta Liberacka przypomniała, że “Ballady i romanse” nie są podręcznikiem budowania związku czy miłości, bo “miłość to Pan Bóg”. – Ta książka prowadzi do tego, że do każdego związku trzeba wprowadzić Boga, ponieważ tylko na Nim możemy zbudować coś co da nam szczęście, coś na całe życie – mówiła.

W książce o. Adam Szustak opowiada o różnych etapach miłości: od “singla” i jej poszukiwania, znalezienia miłości, aż po małżeństwo. Przy okazji skupia się również na elementach wesela, aby przypomnieć młodym, że to ich dzień i oni mają być szczęśliwi.

– Dla osób wierzących najważniejszym momentem jest uroczystość w kościele, ale też kto będzie towarzyszył przy tym ślubie, jak ksiądz pobłogosławi małżeństwo. O. Adam zwraca także uwagę, że to młodzi są tego dnia najważniejsi – podkreśliła redaktor naczelna Stacji7.

Reklama

Aneta Liberacka zapowiedziała również, że w planach są kolejne części “Ballad i romansów”. – Ta książka pomaga w podjęciu decyzji i właściwej budowie związku w obecności Boga, z Nim i przez Niego.

Najnowszą książkę o. Adama Szustaka „Ballady i romanse” można zamówić na stronie: https://dobroci.pl/

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę