Nasze projekty

Arka Noego – W stronę gwiazd

Czasem rozmawiamy z żoną o tym, co będziemy robić w niebie. Kiedy już spotkam Jezusa i poznam wszystkich świętych, moją rodzinę, wtedy chciałbym zwiedzić cały kosmos i polecieć w stronę gwiazd – opowiada Robert Friedrich na początku teledysku do piosenki Arki Noego z płyty „Wyjątkowy osioł”. Posłuchaj „W stronę gwiazd”!

Reklama

Wspominam takie chwile, jak czarne chmury zasłaniały niebo mi. Wspominam takie chwile, tak bardzo chciałam wtedy razem z Tobą być. A kiedy już przyjdzie na mnie czas, spojrzę na Ziemię jeszcze raz. I polecimy razem, w końcu razem tam, w stronę gwiazd!

Reklama

 

Charytatywne kolędowanie z Arką Noego

Arka Noego zagra w kościele Chrystusa Króla w Gdańsku charytatywny koncert kolędowy, który ma wesprzeć działalność „Mostu do Nieba”, czyli pierwszego hospicjum dziecięcego na Litwie. Transmisja wydarzenia w sobotę 9 stycznia o godz. 16:00 w mediach społecznościowych Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz na antenie TVP3 Gdańsk.

„Most do Nieba” wziął się z gorącego pragnienia, by miłosierdzie rozlało się z Wilna na całą Litwę, a przecież Wilno, to miejsce, gdzie Jezus objawił s. Faustynie posłanie miłosierdzia. Co więcej, hospicjum stoi na Wzgórzu Nadziei, czyli w miejscu, gdzie został namalowany pierwszy obraz “Jezu ufam Tobie”. Umierające dzieci nie miały swojego miejsca, gdzie mogłyby spędzić ostatnie dni w godnych warunkach i przyjaznym otoczeniu. Dlatego, na wielokrotne i uporczywe prośby litewskich lekarzy, s. Michaela przy wsparciu Fundacji Aniołów Miłosierdzia podjęła się budowy „Mostu do Nieba”.

Reklama

Posłuchaj również:


Wyjątkowy osioł

Reklama

Samo ciało to za mało


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę