Nasze projekty

Papież spotkał się z dziewczynką ranną w porachunkach mafijnych. „Jesteś świadectwem mocy Boga”

Franciszek przyjął w Watykanie 5-letnią Noemi Taiano, która została poważnie ranna w porachunkach mafijnych w Neapolu. Jej marzeniem było spotkanie Ojca Świętego.

Facebook.com/Tania Esposito

Un emozione unica 😭🙏❤️

Posted by Tania Esposito on Monday, June 7, 2021

Noemi Taiano odwiedziła papieża w Watykanie w poniedziałek razem z biskupem Neapolu Domenico Battaglią. Zdjęcia z tego wyjątkowego spotkania umieściła w mediach społecznościowych mama dziewczynki Tania Esposito.

„Mała, ale wielka Noemi, napisałaś kolejną stronę swojego życia, twoja ofiara i twoje poświęcenie nigdy nie pójdą na marne. Jesteś świadectwem mocy Boga i symbolem każdego dziecka, którego dzieciństwo jest naruszane” – napisała jej mama.

Reklama
Reklama

Dziewczynka została ranna w maju 2019 roku, kiedy w czasie porachunków mafijnych w Neapolu jedna z zabłąkanych kul trafiła ją w okolice płuc i kręgosłupa. Urazy, jakich doznała wtedy dziewczynka są trwałe. Noemi przeszła już kilka operacji i cały czas przechodzi rehabilitację. Przez postrzał musi nosić specjalny gorset.

Un sogno diventato realtà poter conoscere Papa Francesco e ricevere la sua benedizione per la nostra piccola Noemi . Custodiremo per sempre nel cuore le vostre parole 😭❤️🙏

Posted by Tania Esposito on Monday, June 7, 2021

Mafiosi którzy ranili dziewczynkę zostali skazani na 18 i 14 lat więzienia.

Reklama
Reklama

ag/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę