Nasze projekty

Franciszek powiedział, że nie czuje się dobrze. Watykan uspokaja: „papież ma drobne przeziębienie”

"Zdarza się, że nie czuję się dobrze i dlatego wolę nie czytać przemówienia, ale je wam rozdać" - powiedział papież podczas poniedziałkowej audiencji dla delegacji Konferencji Europejskich Rabinów.

Fot. influenzando/Cathopic

Franciszek przyznał podczas audiencji, że nie czuje się dobrze, dlatego zrezygnował z odczytania przemówienia. Papież przywitał zebranych podczas audiencji dla delegacji Konferencji Europejskich Rabinów i powiedział: Zdarza się, że nie czuję się dobrze i dlatego wolę nie czytać przemówienia, ale je wam rozdać.

Po tym wydarzeniu papież spotkał się jeszcze w Pałacu Apostolskim z Prezydentem Autonomicznego Rządu Katalonii Pere Aragonès. Po południu papież ma jeszcze zaplanowane spotkanie z siedmioma tysiącami dzieci z całego świata.

Bruni: papież jest przeziębiony

Franciszek ma drobne przeziębienie a przed sobą długi dzień audiencji. Miał pragnienie pozdrowić indywidualnie rabinów z Europy i z tego powodu zrezygnował z przemówienia. Jeśli chodzi o resztę aktywności, odbywają się normalnie – powiedział Matteo Bruni, dyrektor biura prasowego Stolicy Apostolskiej, dla włoskiej gazety „la Repubblica”.

Reklama

PAP, la Repubblica, kh/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę