Nasze projekty

Weź udział w Synodzie Młodzieży przez WhatsApp

Sekretariat Synodu Biskupów zaprasza młodzież do udziału w konsultacjach prowadzonych za pośrednictwem komunikatora WhatsApp. Każdego miesiąca młodzi będą odpowiadać - w postaci komentarza lub zdjęcia - na jedno pytanie. Pierwsze z nich brzmi: co daje ci szczęście?

Jak wyjaśnia w mediach społecznościowych Sekretariat Synodu Biskupów, interaktywne konsultacje mają pomóc w zebraniu jak największej liczby opinii młodych ludzi z całego świata. Z myślą o nich został uruchomiony specjalny kanał w komunikatorze WhatsApp, na którym każdego miesiąca, począwszy od stycznia, będzie pojawiało się jedno pytanie dedykowane młodzieży. Odpowiedzi będą natomiast publikowane na facebookowym fanpage’u Synod 2018.

Pytanie, na które młodzi mogą odpowiadać w styczniu, brzmi: co daje ci szczęście? Odpowiedzi można udzielać w postaci komentarza, zdjęcia lub materiału video. Kanał komunikacyjny Synodu Biskupów można wyszukać w komunikatorze WhatsApp, wpisując numer telefonu: +39 342 601 5596. Pytania zadawane są w językach: włoskim, hiszpańskim i angielskim.

XV Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów nt. „Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania” odbędzie się w Rzymie w dniach 3-28 października z udziałem biskupów z całego świata.

Reklama
Reklama

abd (KAI) / Watykan

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite