Nasze projekty

Ma zaledwie 10 dni i spędził pod gruzami ponad 90 godzin. Kolejne uratowane w Turcji niemowlę

Od tragicznego trzęsienia ziemi w Turcji minęła kolejna doba. Szanse na ocalenie kolejnych osób są coraz mniejsze. Jednak ciągle docierają dobre informacje. Spod gruzów uratowano m.in. 10-dniowego chłopca i jego mamę. Spędzili tam ponad 90 godzin.

fot. 11Alive (print screen)/ youtube.com/ekremimamoglu/instagram.com

Od tragicznego w skutkach trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii minęło już ponad 100 godzin. Szanse na uratowanie spod gruzów żywych ludzi z każdą godziną drastycznie maleją. Jednak media na całym świecie co jakiś czas obiegają ciągle jeszcze dobre informacje o kolejnych uratowanych osobach.

Wczoraj do sieci trafiło zdjęcie 10-dniowego chłopca, który wraz z mamą pod gruzami spędził 90 godzin. Oboje zostali uratowani.

W Hatay spod gruzów ratownicy zdołali uratować 7-letnią Asyaie. Dziewczynka spędziła tam 95 godzin. W tym samym mieście uratowane także kolejne dwie osoby, które pod gruzami przebywały przez 102 godziny.

W mieście Kahramanmaras w Turcji spod gruzów wyciągnięto żywą osobę po 100 godzinach od trzęsienia ziemi.

Reklama

Trzęsienie ziemi jakie w poniedziałek nad ranem zaskoczyło tysiące śpiących ludzi w Turcji i Syrii jest jednym z najpoważniejszych kataklizmów jakie nawiedziło świat w XXI wieku. W piątek rano liczba ofiar śmiertelnych wyniosła już ponad 20 tysięcy osób, a liczba ta niestety ciągle rośnie.

pa/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę