Kobiety z ukraińskiego schronu dziękują Polkom. „Jesteście w naszych sercach. Prosimy Was o modlitwę”

"W tym szczególnym dniu, kiedy dziękujemy Bogu za dar bycia kobietą pragniemy podziękować wszystkim Polkom za solidarność i wyrazy wsparcia" - mówią ukraińskie kobiety, przebywające w schronie, w jednej z parafii, w której posługują paulini.

fot. Jasna Góra News/Twitter.com

Na Twitterze Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej opublikowane zostało krótkie nagranie, w którym ukraińskie kobiety dziękują Polkom za okazane wsparcie.

W tym szczególnym dniu, kiedy dziękujemy Bogu za dar bycia kobietą pragniemy podziękować wszystkim Polkom za solidarność i wyrazy wsparcia – mówią w nagraniu kobiety.

Za gościnność dla Ukraińskich dzieci. Za waszą modlitwę. Ufamy, że modlitwa matek otwiera niebo. Zawieszamy Was Jasnogórskiej Pani. Jesteście w naszych sercach. Prosimy Was o modlitwę – dodają.

Reklama
Reklama

Dziś o 17.30 w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze odprawiona zostanie Msza św. w intencji wszystkich kobiet, zwłaszcza matek z Ukrainy, które ratując życie swoich dzieci, ratują i naszą nadzieję na przyszłość. To także czas modlitwy za rosyjskie kobiety – matki, których synowie również giną na wojnie.

JasnaGoraNews, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę