Dziewczynka ranna w rosyjskim ostrzale, śpiewa w szpitalu ukraiński hymn. To nagranie wzrusza

Mała ukraińska dziewczynka została rana w czasie rosyjskiego ostrzału na Mikołajów. Kiedy trafiła do szpitala i lekarze opatrywali jej nogę, ona postanowiła zaśpiewać ukraiński hymn narodowy. Do sieci trafiło wyjątkowe nagranie z tego momentu!

fot. NEXTA/Twitter.com

Wojna na Ukrainie trwa już ponad cztery miesiące. Niestety przez rosyjską agresję cierpią wszyscy, nawet Ci najmłodsi i najbardziej bezbronni. Od początku wojny za naszą wschodnią granicą zginęło już setki dzieci. Jednak jest także wiele rannych.

Do mediów społecznościowych trafił niezwykły filmik, pochodzący z jednego ze szpitali w Mikołajowie. Można na nim zobaczyć kilkuletnią dziewczynkę, która w wyniku ostrzału została ranna. W czasie opatrywania przez lekarzy jej nogi, mała Ukrainka postanowiła zaśpiewać ukraiński hymn narodowy.

Krótki filmik szybko obiegł internet, a pod kolejnymi udostępnieniami pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Ta odważna ukraińska dziewczyna trafnie symbolizuje ukraińską odporność, nieposłuszeństwo i ducha” – pisze jedna z internautek.

pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę