Amelia zaśpiewała w schronie „Mam tę moc”. Dziewczynka opuściła Ukrainę

O siedmioletniej Amelii usłyszeliśmy, gdy w zatłoczonym schronie w Kijowie wykonała piosenkę "Mam tę moc". Po sześciu dniach, które tam spędziła, dziewczynka wyjechała ze swoim starszym bratem do Polski.

fot. Ankita Jain @Ankita20200/Twitter

Nagranie z siedmioletnią Amelią Anisovych, która w zatłoczonym bunkrze w Kijowie wykonuje piosenkę „Mam tę moc” z filmu „Kraina lodu” obiegło media społecznościowe.

Film został opublikowany na Facebooku w zeszły czwartek przez Martę Smekhovą. „Od pierwszego słowa zapanowała całkowita cisza… wszyscy odłożyli swoje sprawy na bok i wysłuchali piosenki tej dziewczyny, która po prostu świeciła światłem… nawet mężczyźni nie mógł powstrzymać łez” – przekazała.

Indina Menzel, wykonująca piosenkę w oryginale, oraz kompozytorka Kristen Anderson-Lopez przekazały słowa wsparcia, a Amelię określiły „małą dziewczynką z pięknym głosem”.

Reklama
Reklama

Dziewczynka jest już w Polsce, jej rodzice zostali w Kijowie

Po sześciu dniach spędzonych w schronie mała Amelia i jej piętnastoletni brat Misza uciekli do Polski, mieszkają z babcią. Ich rodzice, mama Lilia i tata Roman zostali w Kijowie.

Byłam bardzo smutna, żegnałam się z moimi dziećmi, ale to była najlepsza rzecz, jaką można było zrobić, aby upewnić się, że są bezpieczne – powiedziała mama siedmiolatki.

Reklama
Reklama

kh, thefirstnews.com/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę