Nasze projekty

„Zatrzymać się w zachwycie i zadumie”. Poezja, która pozwala spotkać Boga

„Sezon na życie. Zamyślenia” i „Podarował mi Ktoś okulary” to tytuły tomików poezji ks. prof. Krzysztofa Pawliny, które zostaną zaprezentowane podczas wieczoru autorskiego 6 kwietnia o godz. 18.00 w Auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie.

Fot. Álvaro Serrano/Unsplash

Osobiście spotkać Boga

W obu tomikach ks. prof. Krzysztofa Pawliny, rektora Akademii Katolickiej w Warszawie, rysuje się cień Tego, który – choć wydaje się być tłem – jest centrum i sensem wszystkich refleksji i doświadczeń autora. Dzięki nienachalnej formie czytelnik ma możliwość spotkać Go osobiście i zatrzymać się w zachwycie i zadumie.

W tomiku „Sezon na życie. Zamyślenia”, autor zaprasza czytelnika na wspólny spacer, podczas którego odsłania swoje serce, myśli, a czasem nawet duszę. Drugi tomik zatytułowany „Podarował mi Ktoś okulary” zawiera wiersze, które można smakować, odkrywając wrażliwość autora, jego czujne i uważne spojrzenie na świat, relacje i życie.

Wieczór autorski

Wieczór refleksji poetyckiej, związany z ukazaniem się dwóch książek ks. Krzysztofa Pawliny odbędzie się w środę 6 kwietnia o godz. 18.00 w Auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie (ul. Krakowskie Przedmieście 66).

Reklama

Wieczór autorski poprowadzi Marcin Styczeń. Wezmą w nim udział: ks. prof. Jerzy Szymik, Ernest Bryll, Dariusz Kowalski. Oprawę muzyczną zapewni kwartet smyczkowy pod kierownictwem Marii Sochoń-Błaszczyk.

akademiakatolicka.pl

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę