Nasze projekty

W opolskim szpitalu na świat przyszły czworaczki! To sami chłopcy: Antoś, Janek, Oluś i Staś

Pod koniec września w jednym z polskich szpitali na świat przyszyły czworaczki. Szczęśliwi rodzice podzielili się emocjami, jakie towarzyszyły im, gdy witali na świecie swoje dzieci. "Jesteśmy bardzo dumni" - powiedzieli.

fot. Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu/Facebook

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu poinformowało, że pod koniec września w placówce przyszły na świat czworaczki.

25 września 2022 r. powitaliśmy na świecie cztery maleńkie „Groszki”.
Czworaczki urodziły się w niedzielę o godz. 13.23. Mama i noworodki czują się dobrze” – poinformowała placówka.

Zaskoczenie i ogromna radość

Pani Bożena i pan Marcin, rodzice dzieci, przywitali na świecie Antosia, (1400 g), Janka (1 600 g), Olusia (1 120 g) oraz Stasia (970 g).

Reklama

Świeżo upieczeni rodzice podzielili się emocjami, jakie towarzyszyły im w tych chwilach. Długo staraliśmy się o dziecko. O tym, że powinniśmy się przygotować na narodziny czworga dzieci dowiedzieliśmy się wcześnie. Było to dla nas zaskoczenie, ale także ogromna radość – powiedziała pani Bożena. Pomimo niedzieli, przy porodzie uczestniczył zespół składający się z ponad 20 osób personelu medycznego, który zaopiekował się moją żoną – dodał pan Marcin, tata chłopców.

Razem z mężem jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy wydać na świat tak cudownych i zdrowych chłopców – mówiła pani Bożena.

Jak przekazał szpital, stan dzieci jest stabilny, czują się dobrze.”Trzeba jednak pamiętać, że urodziły się przed terminem, zatem z pewnością pod naszą opieką zostaną jeszcze jakiś czas, tzn. do uzyskania umiejętności picia przez smoczek” – wyjaśniła placówka.

Reklama

„Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnej chwili wspólnie z rodzicami, chłopcom życzymy dużo zdrowia i samych pięknych chwil w ich życiu, a rodzicom – ogromu wytrwałości i wiele miłości” – czytamy na profilu klinki.

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę