Nasze projekty

Tysiące słów wsparcia dla ks. Michała Łosa

"Nic mnie nie odłączy od miłości Chrystusowej" - tak księża orioniści zatytułowali zdjęcie ks. Michała Łosa, na którym widać, jak celebruje on Eucharystię prymicyjną na łóżku szpitalnym. Tymczasem z całej Polski płynęły i płyną tysiące słów wsparcia od osób poruszonych świadectwem tego młodego kapłana.

Ks. Michał jest od kwietnia pacjentem oddziału onkologicznego po tym, jak zdiagnozowano mu zaawansowany nowotwór. Dzięki specjalnej dyspensie uzyskanej od papieża Franciszka mógł na łóżku szpitalnym złożyć śluby wieczyste swojego zgromadzenia, a dzień później, z rąk biskupa Marka Solarczyka przyjął święcenia kapłańskie. Zdjęcia a później również wideo z obu ceremonii obejrzało – m.in. za pośrednictwem Stacji7 – obejrzało w Polsce i za granicą setki tysięcy ludzi. Większość z nich zostawiała pod wpisami na ten temat komentarz z ciepłym słowem dla ks. Michała i zapewnieniem o modlitwie za niego.

Modlimy się za Księdza i cieszymy z Księdzem za dar Twojego kapłaństwa. Dobry Bóg ma najlepszy plan dla każdego z nas, choć to czasem trudno po ludzku pojąć…Życzymy Księdzu słońca  i mocno, serdecznie ściskamy🥰🥰🥰 Ps. Takich święceń kapłańskich jeszcze nie przeżyliśmy, dzięki internetowi… Łzy wzruszenia, postawa Ks. Biskupa, Kapłanów, Bliskich- dzięki za tę LEKCJĘ MIŁOŚCI 

– napisał zespół Promyki Maryi z Zębowic.

Reklama
Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Specjalne Błogosławieństwo Prymicjanta

Reklama
Reklama

Właśnie takich daj nam Jezu kapłanów co kochają Cię całym sercem i marzą by pracować w Twej winnicy! Jezu Ty się Nim zajmij!

napisała p. Ela.

Serdeczne życzenia wielu łask Bożych i opieki Matki Najświętszej. O swej modlitwie do Pana Jezusa Miłosiernego zapewnia Koło Koronkowe z Parafi Podwyższenia Krzyża Św w Kaliszu.

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Chory na raka kleryk został dziś księdzem. Wzruszająca ceremonia

Jezu nie zabieraj nam kapłana bo my ich potrzebujemy bez nich czujemy się zagubieni jaj di ciebie bez ich pomocy dotrzemy. Ulituj się nad nim i nami o to cię pokornie prosimy. Matko wstawiaj się za nim

modliła się p. Stanisława.

Nie brakowało również osób, które poleciły choremu neoprezbiterowi swoje intencje:

Księże Michale pobłogosław mnie i moim najbliższym wyproś u Boga łaskę nawrócenia ❤️ a ja obiecuję modlitwę o Twoje zdrowie 

napisała p. Teresa. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

https://stacja7.pl/modlitwa/koronka-do-sw-rity-jak-to-dziala/?utm_source=stacja7&utm_medium=polecane_w_artykule

Takich komentarzy tylko pod jednym naszym wpisem na Facebooku było blisko 300. Do tego należy dodać komentarze wysyłane bezpośrednio do księży Orionistów oraz te na stronach innych portali katolickich. 

W sobotę Orioniści zamieścili nagranie błogosławieństwa udzielanego przez ks. Michała, dziś – również dołączyli zdjęcia z Mszy świętych, które odprawia na łóżku szpitalnym. 

 

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę