Nasze projekty

Radom: Rekolekcje na Maxa

Przedsiębiorcy chcą, by ich patronem został św. Maksymilian Kolbe. Postać tego skromnego franciszkanina będzie tematem przewodnim "Rekolekcji na Maxa", które odbędą się w dniach 3-5 lutego w Ośrodku Rekolekcyjnym w Turno koło Białobrzegów Radomskich.

Organizatorem spotkania jest Towarzystwo Biznesowe, które dąży do tego, by patronem przedsiębiorców został św. Maksymilian. Karol Jurkowski z TB uważa, że ojciec Kolbe był człowiekiem, którego zaradność i konsekwencja powinny być wzorem dla wszystkich współczesnych ludzi biznesu. „Zresztą św. Maksymilian może być wzorem tego, jak łączyć pracę z głęboką duchowością i modlitwą. Pokazywał, jak ważna jest determinacja w pracy i wizja przyszłych działań” – powiedział Karol Jurkowski.

Dodał, że Towarzystwo Biznesowe zrzesza ludzi biznesu, dla których wartości chrześcijańskie są ważne w codziennym życiu. Członkowie TB wychodzą z założenia, że w biznesie najważniejsze są relacje, a warto je budować z osobami, które mają pewien wspólny korzeń światopoglądowy, moralny, etyczny. Przekłada się to później na wzajemne zaufanie – jest przekonany Jurkowski.

Dlatego w dniach 3-5 lutego w w Turno odbędą się rekolekcje dla przedsiębiorców. Nauki będzie głosił kanclerz diecezji radomskiej ks. Edward Poniewierski. Osoby zainteresowane udziałem w nich mogą się rejestrować się na stronie: www.RekolekcjeNaMaxaRadom.evenea.pl.

Reklama
Reklama

rm (KAI) / Radom

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite