Nasze projekty

Dziewczynka w oknie życia w Łodzi. „To kolejne uratowane życie”

W poniedziałek o godz. 19:35 w łódzkim oknie życia rozległ się alarm. Siostry urszulanki znalazły w nim dziewczynkę, której nadały imię Julia.

fot. senivpetro/freepik.com

Okno życia znajduje się w domu sióstr urszulanek przy ul. Obywatelskiej 60 w Łodzi. Po tym jak w poniedziałek, 11 marca rozległ się dźwięk alarmu siostry natychmiast zbiegły do pomieszczenia, gdzie znajduje się okno życia.

Jak relacjonuje s. Małgorzata Binkowska, przełożona domu w nosidełku odnalazły niemowlę. Siostra zakonna, która jest pielęgniarką przebadała dziewczynkę i sprawdziła jej czynności życiowe. Była normalnie ubrana, wyglądała zdrowo – mówi s. Małgorzata.

ZOBACZ RÓWNIEŻ>>> Nowenna do św. Józefa

Reklama

Siostry urszulanki nadały dziewczynce imię Julia. To kolejne uratowane życie – podkreślają siostry i dodają, że niemowlę pojawiło się w oknie życia w czasie, kiedy w archidiecezji łódzkiej odbywa się peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów, a także w dniu, w którym zakończył się diecezjalny proces beatyfikacyjny Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej.

Zgodnie z procedurami, siostry urszulanki zawiadomiły policję i pogotowie ratunkowe. Lekarze ocenili stan zdrowia dziewczynki jako dobry i zabrali ją do szpitala. Julia jest już ósmym dzieckiem w łódzkim oknie życia i trzecią dziewczynką.

archidiecezja.lodz.pl, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę