Nasze projekty

„Najzgodniejsze w studiu i na scenie”. Siostry Melosik wystąpią w Czeladzi!

Na scenie czeladzkiej Kopalni Kultury siostry Melosik wystąpią już 12 października. Koncert poprzedzi support zespołu "Albo i Nie"! Wydarzenie jest realizowane w ramach Festiwalu Nowej Kultury.

fot. Kuba Szada - Borzyszkowski

Siostry – Dagmara i Martyna najzgodniejsze w studiu i na scenie. Ich tworzywo to gitara i szczerość. Choć dwie, jednym głosem śpiewają o tym, co najważniejsze – podkreślają organizatorzy. W marcu 2022 roku wydały album „Znam na pamięć dalszy ciąg” – długo wyczekiwany debiut fonograficzny Sióstr Melosik. Po latach tworzenia dla innych artystów (m.in Edyty Górniak, Grzegorza Hyżego, Ani Dąbrowskiej) bliźniaczki prezentują autorski materiał, zapraszając słuchaczy w melodyjną podróż w stylu pop/country.

Tworzyłyśmy tę płytę powoli, z uwagą. Nie musiałyśmy iść na żadne kompromisy. Zamiast gonić za muzycznymi trendami cierpliwie szukałyśmy odpowiedniego brzmienia. Pozwoliłyśmy naszym piosenkom opowiedzieć się samym – mówią Siostry Melosik.

Koncert poprzedzony supportem zespołu „Albo i Nie” odbędzie się w Kopalni Kultury w Czeladzi, w dniu 12 października o godzinie 19.00. Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Festiwalu Nowej Kultury, organizowanego przez Fundację Muza Dei – Centrum Nowej Kultury.

Bilety na koncert można nabyć na stronie >>>TUTAJ>>>.

Reklama
materiały prasowe

Festiwal Nowej Kultury to połączenie wspaniałych koncertów, widowisk teatralnych, a także projekcji wartościowych filmów. Festiwal promuje polską kulturę, a także ponadczasowe wartości, które przyczyniają się do wzmacniania więzi rodzinnych i uczą wzajemnego szacunku do ludzi. W tym roku organizatorzy przygotowali szereg wydarzeń, na które zapraszają wszystkie grupy wiekowe w każdy czwartek października i nie tylko, ale zawsze o godzinie 19:00.

Organizator: Fundacja Muza Dei – Centrum Nowej Kultury to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych oraz Nowej Kultury, stawiającej na człowieka, na jego godność. Organizujemy koncerty, widowiska, festiwale, konferencje, warsztaty, spotkania, spektakle teatralne i inne wydarzenia kulturalne, których odbiorcami są różne grupy wiekowe.

materiały prasowe,pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę