Nasze projekty

Michał „PAX” Bukowski zaprasza na Chrześcijańskie Granie: tu zaczęła się moja przygoda z muzyką

"Muszę przyznać szczerze, że moje serce jest tam oddane, dlatego, że razem z zespołem Muode Koty wygraliśmy dwie nagrody" - mówi raper PAX, czyli Michał Bukowski, zapraszając na XII Festiwal Chrześcijańskie Granie.

fot. Karol Regulski/materiały organizatorów Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Raper PAX ze Studia RABAN TVP1 i Iwona Pietrala, uczestniczka jednej z Festiwali zapraszają na XII Festiwal Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

Muszę przyznać szczerze, że moje serce jest tam oddane, dlatego, że razem z zespołem Muode Koty wygraliśmy dwie nagrody – mówi raper PAX, czyli Michał Bukowski. Chodzi o nagrodę jury i nagrodę publiczności podczas 7. Festiwalu. Tak naprawdę od Debiutów zaczęła się nasza przygoda z muzyką. Dzięki Debiutom zdobyliśmy te dwa tytuły i ogarnęliśmy masę koncertów w całej Polsce – dodaje. PAX jest raperem oraz współprowadzącym Studio RABAN w TVP1.

Iwona Pietrala to jedna z uczestniczek Festiwalu z 2018 r. Jak sama mówi – od tego momentu zajmuje się muzyką chrześcijańską (…) Dla mnie to było ogromne doświadczenie Bożej Miłości, niesamowitych relacji… Było to jedno z doświadczeń, które zmieniło wiele w moim życiu – stwierdza wokalistka. Iwona Pietrala ma na swoim koncie płytę „Jesteś blisko”, którą otwiera przebój „Oblubienica”. W teledysku wokalistce partneruje raper Heres (Wyrwani z Niewoli).

Reklama

Celem Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest promocja młodych, dobrze zapowiadających się artystów sceny CCM.

Bilety na XII edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie dostępne są na: https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie.

Całość będzie też transmitowana przez www.FabrykaKoncertow.com.pl.

Reklama

Festiwal odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Początek wydarzenia zaplanowano na 16.00. O miano DEBIUTU ROKU powalczą: White Deer, Sylwia Piotrowska, TELEO, Zespół NSA i Redhead Hero. Z kolei zespół BeU i Sezon na Czereśnie (laureat poprzedniego Festiwalu) wystąpią jako gwiazdy.

Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”. Festiwal odbywa się w ramach 28. Targów Wydawców Katolickich 2023.

kh, mat. prasowe/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę