„Kim jest Duch Święty?” Czego Polacy szukali w internecie w 2020 roku

Firma Google opublikowała zestawienie najpopularniejszych wyszukiwań w polskim internecie w 2020 roku. Poza tematami związanymi z pandemią, prym wiodła polityka. Nie zabrakło też pytań religijnych.

Wśród haseł najszybciej zyskujących popularność znalazł się „koronawirus”, „koronawirus w Polsce” i „wybory USA”. Na dalszych miejscach dominowała dalej tematyka związana z pandemią. Pierwszą dziesiątkę zamyka „Kobe Bryant”.

W kategorii „Ludzie” na czele znalazł się Joe Biden, za nim Bryant, ale także Paweł Królikowski, Iga Świątek, Rafał Trzaskowski czy Donald Trump. Wśród pytań najpopularniejsze były wyszukiwania o uszyciu maseczki, zrobieniu płynu antybakteryjnego i złożeniu wniosku o bon turystyczny.  Polacy szukali też domowych sposobów na zrobienie drożdży czy zakwasu na chleb.

Wśród seriali królowały „Dom z papieru”, „Gambit Królowej” i „Więzień miłości”. Najpopularniejsze filmy to: „365 dni”. „Parasite” i „Don Stanislao”.

Reklama
Reklama

W wynikach raportu jest też kilka ciekawostek. Polacy szukali w wyszukiwarce, to m.in.: „kim jest Duch Święty”, „ile kosztuje wielbłąd”, czy „dlaczego stworzono corn flakes”.

SPRAWDŹ: Kim jest Duch Święty? 7 biblijnych faktów

ag/Google/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę