Nasze projekty

Kierunek Niebo. Duchowa formacja internetowa dla kobiet

"Kierunek Niebo" to pierwsza w Polsce platforma online do duchowej formacji kobiet. Uczestniczki projektu znajdą na niej szereg materiałów formacyjnych, „ubogacających życie intelektualne, emocjonalne i duchowe”

– Oddajemy do waszej dyspozycji przestrzeń do spotkań i prowadzenia twórczego dialogu, który jest szczególnie cenny w tym trudnym dla nas czasie. Wierzymy, że każdy człowiek – dbając o siebie dba również o innych – szczególnie wtedy, kiedy nawiąże piękną relację z Bogiem – przekonują twórcy kierunekniebo.pl.

Pierwsze spotkanie pt. “Historia spragnionej miłości” poprowadzi apostolinka s. Anna Maria Pudełko. Zaplanowane jest ono na 10 listopada o godz. 20.00. Siostra będzie starała się odpowiedzieć na pytania: jak usłyszeć własne najgłębsze pragnienia serca, pośród różnych potrzeb, tęsknot i marzeń, jak odkryć w nich pragnienie Boga i Jego odwieczne marzenie o nas, jak spotkanie Jezusa z Samarytanką może nas inspirować w rozwiązywaniu trudnych relacji.

Dwa tygodnie później spotkanie online poprowadzi psycholog br. Piotr Kwiatek. Kapucyn podpowie, jak radzić sobie z „epidemią narzekania”. Innymi prowadzącymi w ramach projektu Kierunek Niebo są: doradca rodzinny Magdalena Kleczyńska, psycholog Michał Borkowski i teolog Irena Neumueler.

Reklama
Platforma „Kierunek Niebo” powstała przy współpracy z Radą ds. Duszpasterstwa Kobiet Konferencji Episkopatu Polski.

os, KAI/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite