Nasze projekty

Już w piątek startuje Hosanna Festiwal! Weekend pełny Bożego ducha i niesamowitej muzyki

To już ostatnie momenty, pozostało kilka dni! Organizatorzy dopinają wszelkie szczegóły, podczas gdy wykonawcy odbywają ostatnie próby przed przeglądem konkursowym. W piątek startuje Hosanna Festiwal!

fot. Hosanna Festiwal/Facebook

Wielkimi krokami zbliża się już XXIX edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Hosanna Festival, który odbędzie się w dniach 16-18 września w Siedlcach.

„W piątek o godzinie 18:00 w parafii św. Teresy w Siedlcach rozpocznie się weekend pełny Bożego ducha, niesamowitej muzyki, łączący pokolenia! Program Festiwalu jest tak przygotowywany, aby każdy, od niemowlaka do seniora mógł znaleźć coś dla siebie” – zapowiadają organizatorzy.

„Sobotni dzień będzie niezwykle ekscytujący” – podkreślają. O godz. 10:00 rozpocznie się gra miejska, natomiast wykonawcy będą odbywać próby dźwiękowe. O godz. 15:00 rozpocznie się festiwalowy przegląd konkursowy, który poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon.

Reklama

„Wieczorem poznamy najlepszych z najlepszych, a po niedzielnym koncercie laureatów zostanie ogłoszony również zwycięzca głosowania internetowego oraz dokładna klasyfikacja miejsc tegorocznego festiwalu- kto w tym roku rozgrzeje serca jury na tyle, że zostanie zwycięzcą Nagrody Grand Prix?” – zapowiadają.

Ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę, zaproszone są szczególnie rodziny z dziećmi, ponieważ od godz. 16:00 będą odbywać się koncert laureatów, animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci.

„Przypominamy, że nadal można oddawać głosy w plebiscycie internetowym. Z jednej skrzynki mailowej na danego wykonawcę głos można oddać tylko raz!” – przypominają organizatorzy. Głosowanie odbywa się tutaj >>> https://hosannafestival.pl/glosowanie

Reklama

kh, mat.prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę