Już dziś startuje Strefa Chwały Festiwal

Dziś, 7 lipca w Starym Sączu rozpoczyna się Strefa Chwały Festiwal. Organizatorzy wydarzenia informują, że weźmie w nim udział ponad 1000 osób. W trakcie sześciu dni, uczestnicy będą mogli doświadczać licznych duchowych przeżyć, połączonych z wakacyjnym wypoczynkiem oraz muzyką na żywo. Wciąż można się zarejestrować i wziąć udział w wydarzeniu. Pozostały ostatnie wolne miejsca.

MATERIAŁY PRASOWE/FOT. PIOTR BABISZ, STUDIO NOWA KULTURA

Na uczestników, którzy zgromadzą się pomiędzy 7 a 12 lipca na Placu Papieskim w Starym Sączu czekają liczne panele, konferencje, a także występy znanych muzyków. Na scenie pojawią się m.in. ks. Bp Andrzej Jeż, ks. Bp Artur Ważny, Dariusz Kowalski, ks. Robert Pisula, Natalia Kawalec, Andrzej Sobczyk, Tomasz Zieliński, ks. Tomasz Koprianiuk, Marcin Zieliński, ks. Teodor Sawielewicz, ks. Wojciech Węgrzyniak, Marek Jurek, Leszek Zduń, Paulina Worożbit i Stanisława Iżyk-Dekowska.

Organizatorom zależy na tym, aby każda osoba znalazła w trakcie wydarzenia coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych uczestnikach powstała Strafa Chwały Kids, w ramach której zostały zaplanowane liczne zabawy i zajęcia artystyczne. Dla młodzieży została natomiast zorganizowana Strefa Chwały Young z warsztatami, w trakcie których będą oni mogli doskonalić swoje umiejętności artystyczne, fotograficzne, muzyczne, aktorskie czy wokalne pod okiem uznanych twórców i artystów.

Wydarzenie powstało z myślą o osobach, które chcą połączyć duchową formację z wakacyjnym odpoczynkiem i muzyką na żywo. Od wilelu lat gromadzi się na nim tysiące osób z całej Polski i zza granicy. Organizatorem jest Stowarzyszenie Muza Dei przy współpracy z Diecezja Tarnowską i Gminą Stary Sącz.

Reklama

Na wydarzenie można się jeszcze zarejestrować na stronie >>>TUTAJ>>>.

Zobacz krótki spot promujący wydarzenie:

Stowarzyszenie Muza Dei to nowoczesna organizacja pozarządowa, której nadrzędnym celem jest promowanie tradycyjnych wartości społecznych, m.in. poprzez wspieranie rodzin i małżeństw. W realizacji tego zadania dostrzegamy szansę na rozwój i trwanie cywilizacji życia, a więc bezpieczeństwa, harmonii i stabilności społeczeństwa. Naszym sztandarowym wydarzeniem są rekolekcje Strefa Chwały Festiwal w Starym Sączu, które zrzeszają blisko 800 osób z całej Polski, a także z Niemiec, Belgii, Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Białorusi

czy Ukrainy. Ponadto organizujemy różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, warsztaty muzyczne, konferencje oraz spotkania profilaktyczne. Wszystkie prowadzone przez nas działania i wydarzenia ukierunkowane są na całe rodziny.

Reklama

pa, materiały prasowe/Stacja7

ZOBACZ: „Strefa Chwały Festiwal”. Znamy termin tegorocznej edycji

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę