Nasze projekty

Godfulness. Chrześcijański trening uważności online

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury wraz ze Szkołą Kontaktu z Bogiem zapraszają na chrześcijański trening uważności online, czyli Godfulness. Propozycja jest skierowana dla każdego, kto pragnie doświadczać siebie, swojego życia i modlitwy w sposób bardziej świadomy i głębszy.

Wydarzenie rozpocznie się 25 listopada i potrwa 4 tygodnie do 23 grudnia. Skierowane jest do wszystkich, którzy pragną spotkać się bliżej ze sobą i Panem Bogiem.

„Możesz zostać tu gdzie jesteś. Spotkasz się z Bogiem i ze sobą samym. Może zaczniesz dostrzegać więcej szczegółów wokół. Może trochę zwolnisz. A może doświadczysz jak to jest ucieszyć się modlitwą bez napięcia, bez słów, bez poczucia trudu. Może się wiele wydarzyć. Ruszasz z nami w podróż? Bądź Godfulness!” – zachęcają organizatorzy.

Godfulness poprowadzą dr Monika Guzewicz (psycholog i psychoterapeuta), ks. Krzysztof Dzieńkowski SJ (szkolakontaktu.pl) oraz o. Michał Masłowski SJ. Na każdy trening złożą się: film wprowadzający, który będzie udostępniany w każdą środę, materiały ułatwiające prowadzenie własnych notatek, zaproszenie do pochylenia się nad Ewangelią z danego dnia, spotkanie w grupce dzielenia w formie online na platformie zoom, możliwość zadawania pytań poprzez Instagram lub Facebook, a dla osób chętnych niedzielna medytacja.

Reklama
Reklama

„Pojęcie uważności jest dziś często spotykane, również pod postacią mindfulnessu lub innych form świadomego bycia tu i teraz. Nasza propozycja ma charakter treningu uważności z uwzględnieniem wartości chrześcijańskich oraz stworzeniem przestrzeni na indywidualną modlitwę” – dodają organizatorzy.

Na szkolenie można się zapisać do 24 listopada. Za udział w wydarzeniu organizatorzy proszą o dowolną ofiarę. Szczegółowe informacje o treningu dostępne są pod adresem www.eccc.pl.

Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury (ECCC) jest miejscem, w którym zespół jezuitów i współpracowników, w trosce o całościowy rozwój człowieka, oferuje rekolekcje, sesje formacyjne, szkolenia, konferencje, a także wydarzenia kulturalne.

Reklama
Reklama

SPRAWDŹ: #wybieram miłość – akcja na rzecz kobiet w Płocku

ag/KAI/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę