Nasze projekty

Film o życiu bł. Carla Acutisa już wkrótce w polskich kinach!

"Niebo nie może czekać. Historia Carla Acutisa" - taki tytuł nosi pierwszy długometrażowy film poświęcony bł. Carlowi Acutisowi. Już od 19 maja będzie można go zobaczyć na ekranach polskich kin. Zobacz zwiastun!

fot. carloacutis.com

W trwającym niespełna 80 minut filmie jego reżyser, którym jest José Maria Zavala pragnie przekazać przesłanie, że każdy jest powołany do świętości. Nie ma w tym ograniczeń wiekowych i Carlo pokazuje, że mając 15 lat nie jest się «mniej świętym» – mówiła Inés Zavala, dyrektor wykonawcza obrazu, przy okazji hiszpańskiej premiery filmu. Za życia Carlo poruszył wiele serc swą wystawą o Cudach Eucharystycznych, teraz mamy nadzieję, że jego świadectwo przemówi w salach kinowych – podkreślała Zavala.

Już od 19 maja film o tym niezwykłym, błogosławionym nastolatku będzie można zobaczyć na ekranach polskich kin, a już teraz można obejrzeć jego zwiastun. W filmie widzimy nie tylko dojrzałą duchowość Carla, jego szczególne przywiązanie do Eucharystii i modlitwy. To, co najbardziej niezwykłe, dzieje się bowiem teraz. Carlo Acutis na naszych oczach staje się jednym z najpopularniejszych świętych Kościoła. Tysiące wiernych pielgrzymują do jego grobu, jego moc wstawienniczą potwierdzają setki świadectw, przyciąga młodzież, nawraca, staje się patronem młodego Kościoła, jego wiosną… – czytamy w opisie pod pierwszym zwiastunem polskiej wersji filmu.

W najbliższą niedzielę 14 maja o godzinie 16:30 w Nove Kino Wisła w Warszawie odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu. Więcej informacji można znaleźć >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Zobacz zwiastun:

rafaelfilm.pl, KAI, pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę