Youtube.com/M@M

Festiwal Radości Maryja i Młodzi już 17 lipca w Licheniu!

Muzyka, śpiew, adoracja, konferencje, warsztaty, ale także taniec towarzyski, survival, wspinaczka i gra na bębnach – to wszystko będzie się dziać w Licheniu Starym, gdzie 17 lipca odbędzie się „Festiwal Radości Maryja i Młodzi”.

Reklama

Festiwal organizuje miejscowe sanktuarium i wspólnota ELO, czyli Ewangelizacyjny Licheński Ośrodek.

Celem wydarzenia jest promowanie chrześcijańskich wartości przez muzykę, śpiew, adorację Najświętszego Sakramentu, ale także przez udział w konferencjach i warsztatach: cyrkowych, filcowania biżuterii, florystycznych, teatralnych, przemawiania, survivalu i leśnictwa, strzeleckich, szydełkowania, tanecznych, wokalnych, czy wspinaczkowych.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji. Weselnicy będą mogli bawić się na koncertach na żywo, a wystąpią: Wyrwani z Niewoli, Muode Koty, Zespół Jednego Serca – Jednego Ducha, ks. Jakub Bartczak. 

Reklama
Reklama

Festiwal to jednak nie tylko muzyka. Uczestnicy będą mogli usłyszeć konferencję Moniki i Marcina Gomułków, czy Karoliny i Macieja Piechów. Kulminacją spotkania będzie uroczystość zaślubin i wesela. Organizatorzy inspirując się weselem w Kanie Galilejskiej chcą zachęcić wszystkich do zaproszenia Jezusa do swojego życia.

Wszystkie szczegóły dotyczące festiwalu można znaleźć na stronie internetowej https://www.festiwallichen.com/.

ag/mat. prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę