Nasze projekty

Codzienna nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Módl się z Teobańkologią o dary Ducha Świętego!

Już 19 maja na Teobańkologii rozpocznie się prowadzona przez ks. Teodora Sawielewicza nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Wspólna modlitwa potrwa do 27 maja, a dzień później (w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego) w towarzystwie Teomusic zostanie uroczyście odmówiony różaniec.

fot. smendocci, cathopic.com/materiały prasowe Teobańkologia

Prowadzona przez ks. Teodora Sawielewicza nowenna potrwa od 17 maja do soboty przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego.

ZOBACZ: Kilkadziesiąt tysięcy osób będzie wspólnie odmawiać nowennę pompejańską za Ojczyznę. To zaproszenie jest także dla ciebie!

Każdego dnia o 15:00 będziemy wspólnie prosić Ducha Świętego o oświecenie, otwarcie naszych serc oraz bliskich nam osób i uświęcenie zgodnie z Jego Świętą Wolą. Jeśli jednak godzina 15:00 z różnych względów nie jest dla Ciebie dobrą porą na modlitwę, nagrania nowenny znajdziesz na YouTube Teobańkologia – informuje Teobańkologia i dodaje:

Reklama

Za przykładem apostołów, którzy z Maryją jednomyślnie przez 9 dni trwali na modlitwie, oczekując obietnicy Ojca, pragniemy się przygotować przez wspólną modlitwę na uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy prosić o otrzymanie mocy Ducha Świętego, by dzięki niej być Bożymi świadkami w naszych rodzinach, w naszym kraju i wszędzie tam, gdzie pośle nas Pan Bóg.

ZOBACZ TEŻ: Biblia wg ks. Pawlukiewicza: Zesłanie Ducha Świętego

Pan Jezus powiedział do św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego zwanej „Małą Arabką”” „Jeśli chcesz Mnie znaleźć, poznać i pójść za Mną, wezwij Ducha Świętego, który oświecał moich uczniów i który oświeca wszystkie narody wzywające Go w modlitwie. Zaprawdę, powiadam wam: ktokolwiek zawezwie Ducha Świętego, szukać Mnie będzie, odnajdzie Mnie i przyjdzie do Mnie przez Niego. Delikatne jak kwiat polny będzie jego sumienie, a jeśli to będzie ojciec lub matka rodziny, w rodzinie ich zapanuje pokój, w sercach ich będzie pokój w tym i przyszłym życiu”

Reklama

CZYTAJ: Jej historia rozpoczyna się od… śmierci. Mała Arabka, „Małe Nic”

Duch Święty zna najskrytsze myśli każdego człowieka. Dzięki Niemu możemy dostrzec nasz grzech, przyjąć Bożą miłość oraz współpracować z Bożą łaską. Wspólnie prośmy Ducha Świętego o oświecenie, otwarcie naszych serc oraz bliskich nam osób i uświęcenie zgodnie z Jego Świętą Wolą – zaprasza Teobańkologia.

Dołącz do 9-dniowej modlitwy!

“Mała Arabka” napisała: „Wszyscy szukają nowości, nawet w nabożeństwach, a zaniedbują tak ważne nabożeństwo do Ducha Świętego. Dlatego są w błędzie i rozterce, nie mają pokoju i światła. Nie wzywa się Ducha Świętego tak, jak powinien być wzywany”.

Reklama

Módlmy się o potrzebne dary dla całego Kościoła Świętego. Błagajmy o nawrócenie dla wszystkich, którzy tego potrzebują. Prośmy o dojście do takiej świętości, jaką Duch Święty nam wyznaczył. Prośmy, by napełnił pokojem nie tylko nasze serca, ale i świat, w którym żyjemy. Dołączmy do 9-dniowej modlitwy, nie tracąc nadziei w to, że Duch Święty przychodzi, by wszystko stało się nowe – zachęcają organizatorzy.

Teobańkologia zaprasza również na transmisję z czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego w Wałbrzychu (od 19:15 do północy na YouTube Teobańkologia).

Z kolei uwieńczeniem wspólnej, 9-dniowej modlitwy będzie uroczysty różaniec w Święto Zesłania Ducha Świętego (28 maja) z udziałem TeoMusic.

pa, mat.prasowe/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę