Nasze projekty

„Różaniec na Moście do Nieba” w wigilię urodzin Maryi

Fundacja Aniołów Miłosierdzia i Sanktuarium Narodowe Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach zapraszają do wspólnego świętowania wigilii urodzin Matki Bożej.

Reklama

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny obchodzone jest w Kościele 8 września. W wigilię tego święta o 20:00 w Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach odbędzie się modlitwa różańcowa, prowadzona przez kustosza Sanktuarium, ks. Mariana Muchę SAC. Rozważania przygotował Grzegorz Kiciński z Fundacji Aniołów Miłosierdzia, autor „Litanii do Królowej blokowisk”. Modlitwie towarzyszyć będą poruszające pieśni (Agnieszka Cudzich i Darek Mucha), które ubarwią cudowni góralscy muzycy. Nad artystyczną stroną czuwa Piotr Cudzich (piano i akordeon).

Szukasz pokoju i sensu? Szukasz lekarstwa na rozłamy, rany oskarżeń i lęków? Przed nami niezwykły wieczór. Oddaj twoje cierpienia w ręce Tej, która urodziła Boga i teraz chce urodzić twoją nadzieję, wiarę i miłość. 8 września obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W wigilię tego dnia – wieczorem, spotkajmy się wszyscy na modlitwie. Każdy w swoim domu, jak święci Joachim i Anna, którzy oczekiwali narodzin Maryi. Czuwajmy i módlmy się, by Królowa Pokoju narodziła się w każdym z naszych domów, pod dachem naszych narodowych, kościelnych i rodzinnych problemów, w każdym zakątku serca – szczególnie w tym zranionym i zagubionym.

– zapraszają organizatorzy. Patronatem modlitewnym wydarzenie objęli księża arcybiskupi: Marek Jędraszewski z Krakowa i Grzegorz Ryś z Łodzi, patronem medialnym wydarzenia jest portal Stacja7.pl.

Reklama
Reklama

W czuwaniu można wziąć udział za pośrednictwem portalu YouTube:

a także poprzez transmisję na FB:

Reklama
Reklama

https://www.facebook.com/watch/?v=674893686447651&extid=PxFUqZL1InSvXqpK

ah, Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę