Nasze projekty

Rejestracja dla wolontariuszy ŚDM przedłużona

Rejestracja wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży z Polski została ponownie przedłużona. Departament Wolontariatu Komitetu Organizacyjnego ŚDM czeka na zgłoszenia do 31 maja.

Reklama

Rejestracja wolontariuszy z Polski pierwotnie miała się zakończyć w marcu, ale została przedłużona do końca kwietnia, a teraz jeszcze o kolejny miesiąc.

Wolontariusz ŚDM będzie wszędzie tam, gdzie pielgrzym: na dworcach i lotniskach, w punktach informacyjnych i medycznych, w Centrum Medialnym, w miejscach katechez, Festiwalu Młodych oraz w trakcie wydarzeń centralnych.

– Cieszymy się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży. W tym momencie mamy ponad 20 tys. zgłoszeń. Świadomi tego, że młodzi rejestrują się na ostatnią chwilę, przedłużamy rejestrację do końca maja – poinformowała Katarzyna Kucik, koordynator Departamentu Wolontariatu Komitetu Organizacyjnego ŚDM.

Reklama
Reklama

Do pomocy pielgrzymom w czasie ŚDM potrzeba ok. 20 tys. wolontariuszy.

Aby dokonać rejestracji jako wolontariusza, należy wejść na stronę na www.krakow2016.com. Następnie trzeba wybrać zakładkę DOŁĄCZ – Zostań wolontariuszem i wypełnić formularz. Wolontariusze muszą mieć ukończone 18 lat.


Biuro Prasowe ŚDM/lk / Kraków

Reklama
Reklama

wklejkaNIEZBEDNIK

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite