Nasze projekty

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny SACRUM

Słowa zaczerpnięte z hymnu ŚDM „Niech to widzi świat” są hasłem I Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego SACRUM. Przedsięwzięcie zorganizowano w ramach Duszpasterstwa Młodzieży diecezji bielsko-żywieckiej wraz z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.

Reklama

Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jak podkreślają organizatorzy, projekt ten daje „możliwość spojrzenia na świętość z własnej perspektywy drugimi oczami – obiektywem aparatu”.

Zgłoszenie na konkurs obejmuje: zdjęcia w formacie od 20×30 cm do 30×45 cm, każdy uczestnik może przesłać maksymalnie trzy prace; poprawnie wypełnioną kartę zgłoszeniową; oraz płytę CD lub DVD z nagranymi i opisanymi pracami (format min. 20×30 cm, rozdzielczość 300 dpi). Wszelkie szczegóły zamieszczone są w regulaminie stronie: www.blizejmlodych.pl

Prace należy nadsyłać na adres: Fundacja „Bliżej Młodych” 43-300 Bielsko-Biała, ul. Wita Stwosza 35, z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „SACRUM”. Termin nadsyłania prac upływa 30 kwietnia. Decyduje data stempla pocztowego.

Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w maju 2016 roku na uroczystym pokonkursowym wernisażu. Wyniki zostaną również opublikowane na stronie internetowej organizatora.


rk / Bielsko-Biała

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę