Nasze projekty

Niezwykłe spotkanie z Jezusem. VIII Festiwal Abba Pater

Nauczanie, Eucharystia, muzyka. Już 4 sierpnia w Kaliszu odbędzie się VIII Festiwal “Abba Pater” z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz czołowych głosicieli Ewangelii. Poprzedzać go będą warsztaty pieśni uwielbienia, na które można się zapisać już dziś!

Reklama

“Abba Pater” istnieje od ośmiu lat i każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorzy dbają o to, aby na festiwalu nie zabrakło wyjątkowych gości i muzyki na najwyższym poziomie. W tym roku w Hali Sportowo – Widowiskowej Kalisz Arena wystąpią o. Tomasz Nowak OP, który wygłosi naukę ewangelizacyjną oraz Marcin Zieliński. W planie festiwalu przewidziana jest Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. abp Grzegorza Rysia. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30 i wystąpią na nim najwięksi artyści polskiej sceny muzycznej, m. in. Natalia Niemen, Mate.O, Beata Bednarz, Marzena Ugorna, Marta Ławska, Michał Król czy Julia Stolpe. Zaprezentują się również zespoły Abba Pater Music, Abba Pater Kids oraz chór festiwalowy.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Abba Pater. Patronatem honorowym tegoroczną edycję objął ks. bp Edward Janiak.

Aby wystąpić w chórze festiwalowym należy zapisać się na warsztaty, które trwają od 30 lipca do 3 sierpnia. Prowadzić je będzie Jakub Tomalak. Zapisy oraz szczegółowe informacje dotyczące warsztatów znajdują się na stronie www.abbapater.pl

Reklama
Reklama

dj/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite