DA Beczka zaprasza na Andrzejki. W stylu kroniki filmowej

Film stylizowany na Kronikę Filmową rodem z PRL - to pomysł studentów z Duszpasterstwa Akademickiego Beczka w Krakowie na zaproszenie do udziału w imprezie Andrzejkowej. Sama impreza również będzie stylizowana na minioną epokę komunizmu w Polsce, ale odbędzie się bez alkoholu.

Reklama

Autorem filmu jest Błażej Hadro – student AGH w Krakowie zaangażowany w dominikańską „Beczkę”. Czarno białe ujęcia wyglądają jak wyjęte z dawnych Kronik Filmowych, a klimat wzmacnia muzyka oraz lektor czytający swój komentarz w charakterystyczny dla Kroniki sposób. 

Reklamowana tak impreza – Andrzejki odbędzie się w sobotę 30 listopada w klubie Jazz Like That – Swing Studio przy Rynku Głównym w Krakowie. Zaproszeni są wszyscy studenci już zaangażowani w DA Beczka oraz ci, którzy dopiero rozważają swoje uczestnictwo w spotkaniach Duszpasterstwa. Zgłaszać się można za pośrednictwem osób odpowiedzialnych za poszczególne grupy. Szczegółowy plan dni i spotkań dostępny jest na Facebookowej stronie Duszpasterstwa. Andrzejki organizowane przez Beczkę są bezalkoholowe.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

 

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę