Nasze projekty
Fot. Stacja7/YouTube

„Jestem wyjątkowo prowadzony przez Maryję”. Rozważania tajemnic różańca bp Marka Solarczyka

Wiele lat temu powierzył całe swoje życie Matce Bożej. Z charakterystyczną bezpośredniością biskup opowiada o najważniejszych scenach z Ewangelii, dając przy tym osobiste świadectwo Niewolnika Maryi – człowieka, księdza i biskupa, który od 35 lat powierza całe swoje życie Matce Bożej.

Reklama

Biskup Marek Solarczyk nazywany jest najbardziej uśmiechniętym biskupem w Polsce. Żywo obecny na Facebooku i Twitterze, nikomu nie odmawia zapozowania do wspólnego zdjęcia. Lgnie do niego młodzież, może właśnie dlatego, że potrafi być tam, gdzie oni patrzą. Jeżeli trzeba, sam zmienia koła w swoim samochodzie, a na obrady Episkopatu potrafi pojechać tramwajem, żeby ominąć korki.

Z charakterystyczną bezpośredniością biskup opowiada o najważniejszych scenach z Ewangelii, dając przy tym osobiste świadectwo Niewolnika Maryi – człowieka, księdza i biskupa, który od 35 lat powierza całe swoje życie Matce Bożej. Jestem wyjątkowo prowadzony, chroniony i ubogacony przez Boga i wstawiennictwo Maryi mi towarzyszy. I tego życzę każdemu z Was – mówi biskup.

Chcesz wtajemniczyć się w życie Maryi? Posłuchaj wyjątkowych rozważań autorstwa bp Marka Solarczyka.

Reklama

Zaproszenie:

TAJEMNICE RADOSNE

TAJEMNICE ŚWIATŁA

Reklama

TAJEMNICE BOLESNE

TAJEMNICE CHWALEBNE

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę