Nasze projekty

Litza zapowiada książkę „Wilki Dwa: w obronie stada”

Jest jedna wartość, w obronie której staniemy zawsze. Za którą jesteśmy w stanie oddać wszystko. Tą wartością jest rodzina – STADO.

Reklama

Kontynuacja głośnej książki „Wilki dwa. Męska przeprawa przez życie” już 25 października 2017 roku w księgarniach. Od 16 października dla wszystkich użytkowników Stacji7 uruchomimy specjalną przedsprzedaż.

To nie będą tylko pogadanki księdza i ojca rodziny, tylko bardzo konkretna, praktyczna zachętą do zmiany. Mówiąc językiem bardziej pobożnym, chcemy zaproponować Ci nawrócenie. Chcemy to zrobić na dwóch płaszczyznach: na płaszczyźnie osobistej, indywidualnej oraz na płaszczyźnie wspólnotowej, czyli dotyczącej bycia z ludźmi. To nasze gadanie nieprzypadkowo ma podtytuł „W obronie stada”, ponieważ nawet wtedy, kiedy zajmujemy się tylko sobą, działamy w obronie stada. Gdy bowiem jesteśmy na właściwym miejscu, gdy jesteśmy szczęśliwi, nawróceni, to inni na tym korzystają. Właśnie to chcemy wspólnie zrobić, właśnie do tego Cię zaprosić. To będzie szybki kurs nawrócenia – bo w sumie, co to jest kilkadziesiąt czy kilkaset stron?… To mało czy dużo? Przecież można się nawrócić jednym słowem.


Zobacz zapowiedź Litzy!


Reklama

O książce:

Jakie są największe zagrożenia dla rodziny? Jak ją budować? I jak przezwyciężać kryzysy?

Opowiadają o tym ojciec Adam Szustak, dominikanin, jeden z najpopularniejszych kaznodziejów i Robert „Litza” Friedrich, muzyk rockowy, ojciec, dziadek.

Książka jest zapisem rekolekcji internetowych zrealizowanych przez portal Stacja7.pl, uzupełniona została o niepublikowane fragmenty rozmów oraz o odpowiedzi na pytania zadawane przez internautów.

Reklama

To nie będą tylko pogadanki księdza i ojca rodziny,
tylko bardzo konkretna, praktyczna zachętą do zmiany.
Używając bardziej pobożnego języka, to jest zachęta do nawrócenia.

Adam Szustak OP

…chcę, żeby moje serce było czyste,
żebym mógł mojej żonie powiedzieć „kocham cię”
i nie musiał się tłumaczyć z tego, że ją kocham.

Reklama

Robert „Litza” Friedrich

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę