Nasze projekty

Rusza kolejne „Ciacho za ciacho”!

Już 22 marca po raz kolejny odbędzie się akcja charytatywna "Ciacho za ciacho", organizowana przez studentów z Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego “Beczka” w Krakowie

Reklama

„Ciacho za Ciacho” to całodzienny kiermasz ciast i książek odbywający się na krużgankach klasztoru oo. Dominikanów przy ulicy Stolarskiej 12.

 

W przygotowanie wypieków angażują się wspólnoty działające przy klasztorze, krakowscy cukiernicy i blogerzy kulinarni. Książki natomiast przekazywane są głównie przez ludzi dobrej woli, a także zaprzyjaźnione wydawnictwa. Organizatorzy zachęcają wszystkich do przynoszenia zalegającej na półkach literatury na klasztorną furtę, aby w ten sposób wspomóc akcję. Z kolei w niedzielę będzie można uzupełnić swoją bibliotekę o nowe tytuły, skosztować wypieków oraz zakupić ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne.

Reklama
Reklama

 


Całkowity dochód z naszej akcji zostanie przeznaczony na wsparcie działalności Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach. W ośrodku mieszka ponad pięćdziesięciu chłopców z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej. Więcej informacji o DPS w Broniszewicach znajdą Państwo TUTAJ.


 

Reklama
Reklama

“Ciacho za ciacho” ma już ponad dziesięcioletnią tradycję. Dzięki dotychczasowym edycjom udało się m.in.: zbudować studnię w Sudanie, zakupić rentgen dla szpitala w Ugandzie, zebrać środki na budowę szkoły w Kamerunie czy wesprzeć ośrodek dla trędowatych w Indiach.

 

Reklama

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zachęcamy także do odwiedzenia i dołączania do naszego wydarzenia na facebooku:

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite