Nasze projekty
Dorota Paciorek

Raj dla par

Przed Wami ranking 10 niebiańskich rekolekcji dla małżeństw. Żadne tam nudne sanatorium, ale prawdziwe duchowe SPA&Wellness!

Reklama

LOVE & ZUS

 

Rekolekcje dla małżeństw zaangażowanych w prowadzenie własnych firm to fascynująca wędrówka w poszukiwaniu zaginionej cywilizacji… miłości! Uwzględniając fakt, że prowadzanie działalności gospodarczej wpływa na życie całej rodziny i wpływ ten określić można z reguły jako wysoce stresogenny, niezbędny jest raz na czas reset systemu i zwrócenie się całym sercem do Tego, który jest większy niż ZUS, podatki i zaciągnięte kredyty. Obok modlitwy, refleksji i dyskusji – okazja dla relaksu na łonie przyrody. Takie rzeczy tylko w Zakopanem.

Reklama

 

www.dp.scj.pl

 

Reklama

Raj dla par


REKOLEKCJE Z EGZORCYSTĄ

 

Reklama

Narzekacie na brak mocnych wrażeń? Kochacie dreszczyk emocji? A może po prostu zachowujecie się czasem jak opętani? Te rekolekcje są dla Was! Droga do uzdrowienia i uwolnienia obejmuje cykl pięciu spotkań poświęconych zagrożeniom duchowym, zniewoleniom oraz sposobom radzenia sobie ze złem i leczeniu zranień. Przez cały weekend jesteście też pod czujnym okiem prowadzącego, o. Roberta Konika OFM, egzorcysty z wieloletnim doświadczeniem.

 

Więcej na: http://www.duchkultura.pl/events/w-drodze-do-uzdrowienia-i-uwolnienia/


KURS BUDOWNICTWA

 

Specjalność: mechanika budowli, teoria konstrukcji. Prowadzący… dr inż. Jacek Jerzy Pulikowski – już wiecie, o co chodzi? Trzydniowe warsztaty małżeńskie to wykładnia na temat budowy małżeństwa z przeliczeniem konstrukcji i mechaniki miłości, oraz z uwzględnieniem inżynierii środowiska wzrostu. Prócz klimatów z epoki „Podaj cegłę” możemy spodziewać się odpowiedzi na zagadnienie, jak pokochać teściową ze wzajemnością i czy współczesny mężczyzna nadaje się na ojca, oraz jak to jest z tym krokodylem dla ukochanej i czy polowanie może trwać 20 lat. Wszystko jak na Pulikowskiego przystało – podane w sposób przystępny, zabawny i celny.


Z KAPUCYNEM O SEKSIE

 

„Seks jakiego nie znacie” i „Nie bój się seksu” to jedne z najbardziej intrygujących pozycji książkowych o. Ksawerego Knotza, okrzykniętego w wielkim świecie propagatorem katolickiej kamasutry. Warto zapisać się na kilkudniowe rekolekcje z tym niezwykłym kapucynem, aby ożywić swoje małżeńskie życie i – pożycie. Jedna z propozycji to „Seks dla kochających Boga”, podczas których można wysłuchać nauki z zakresu etyki seksualnej, zadać bez krępacji każde nawet najintymniejsze pytanie, a wieczorem pokusić się o zajęcia praktyczne.

 

Natomiast w klasztorze kapucynów w Białej Podlaskiej, gdzie organizowane są weekendy małżeńskie, specjalna oferta dla zaawansowanych: Mistyka seksu. Rekolekcje prowadzą Agnieszka i Jakub Kołodziejowie.

 

Raj dla par


CICHE DNI

 

Kto by przypuszczał, że kilka dni spędzonych w milczeniu może tak wiele zdziałać. Spośród całej gamy rekolekcji ignacjańskich polecamy te w Wolborzu, prowadzone przez jezuitów i zespół ewangelizacyjny Mocni w Duchu. Duchowość Ignacego z Loyoli łączy się tu z doświadczaniem Kościoła jako wspólnoty w charyzmacie Odnowy w Duchu Świętym. Jeżeli więc zależy Wam na odrodzeniu się miłości małżeńskiej i osobowej relacji z gwarantującym tę miłość Jezusem Chrystusem, koniecznie zarezerwujcie sobie termin na www.jezuici.pl/mocni lub www.odnowa.jezuici.pl.


KERYGMAT NA CZTERY RĘCE

 

Kurs Filip dla małżeństw to szybka powtórka z naszego powołania do nieustannego szerzenia Słowa. Kulminacyjnym punktem rekolekcji ewangelizacyjnych jest radykalna decyzja uznania Jezusa Chrystusa jako Pana: Pana naszego życia, małżeństwa, rodziny. Łaska odrodzenia w Duchu Świętym otwiera drogę do przebaczenia, miłości, pokoju i służby, do życia zgodnie z wolą Boga. Kurs prowadzony jest przez Zespół Ewangelizacji Małżeństw powołany w 2000 roku przy Centrum Formacji Odnowy w Duchu Świętym "Wieczernik" w Magdalence, w skład którego wchodzi dwanaście par małżeńskich, które w swym życiu osobistym i sakramentalnym doświadczyły Miłości Boga Ojca, zbawienia w Jezusie Chrystusie i mocy Ducha Świętego. Wspiera ich ksiądz Krzysztof Grzejszczyk.

 

www.kursfilip.pl

 

Raj dla par


REKOLEKCJE Z KRZYŻAKAMI

 

…i wcale nie chodzi o pająki, choć w XIII. wiecznym zamczysku – pamiętającym panowanie Krzyżaków, najazdy rycerstwa polskiego i egzekucje (królewskich dóbr) – spodziewać się możemy wszystkiego. Ba! Małżeństwa, które w tym romantycznym otoczeniu zdecydują się trwać razem na modlitwie, mogą zaliczyć nawet spotkanie z Duchem, i to Świętym. W zamku Bierzgłowskim propozycji rekolekcyjnych całkiem sporo, wśród nich Dialogi małżeńskie, rekolekcje Equipes Notre-Dame (www.end.org.pl) czy weekendowe spotkanie z okazji św. Walentego.


PRZYSTANEK ALASKA

 

Pamiętacie Statek Miłości i słodkich dziadków kołyszących się na luksusowej łajbie? Połączcie to z widokami Alaski oraz chrześcijańską muzyką wielbieniową z Michaelem W. Smitchem na czele, a otrzymacie elektryzującą propozycję na tygodniowe rekolekcje za Wielką Wodą. Luksusowy statek, cenieni kaznodzieje i cudowne widoki, które same przez się chwalą Swego Stwórcę.

 


A GDY BRAKŁO WINA…

 

Są takie momenty, kiedy pomóc może tylko cud. Sesja Kana to 6 dni rozmów, modlitw i …świętowania razem ze wspólnotą Chemin Neuf! Dajcie szansę Waszej relacji i pozwólcie odnaleźć się razem na nowo, by wzmocnić i pogłębić życie duchowe (www.chemin-neuf.pl).

 

A jeżeli chcecie poszaleć na maksa – zerknijcie na połączenia Polska-Izrael i spędźcie ze sobą i z Panem Bogiem trochę czasu w Kanie Galilejskiej. Mimo upływu lat klimat niepozornego miasteczka wciąż zachwyca, a wino smakuje – wybornie.


RANDKA W PERFUMERII

 

Wirtualnie lub na żywca. Propozycji rekolekcyjnych dla zakochanych oraz tych, między którymi namiętność już raczej wygasła, na stronie ojca Adam Szustaka znajdziemy co niemiara. Klasyczna „Pomarańczarnia” od dekady przyciąga tłumy do Pieśni nad Pieśniami, w rytm komentarzy Orygenesa i Grzegorza z Nyssy. Ekskluzywne „Pachnidła” czerpią esencję ze zmysłowej mieszanki biblijnych cytatów – ot, „Woń twych pachnideł ponad wszelkie wonności, olejek rozlany to twoje imię” (Pnp 1,2). A seria Judyta i Jonasz rozkłada duet damsko-męski na czynniki pierwsze. Do wyboru do koloru na www.langustanapalmie.pl.

 

Raj dla par

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/stacja7use/domains/stacja7.pl/public_html/wp-content/themes/st7/inc/template-functions.php on line 784

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite