Nasze projekty

Wakacyjna motywacja z „Szustą Rano” na antenie Radia Warszawa

W czasie wakacji na antenie Radia Warszawa będzie można posłuchać fragmentów książki „Szusta Rano” o. Adama Szustaka, czytane przez dziennikarza Tomasza Wolnego.

Reklama

Fragmentów książki będzie można posłuchać w lipcu i sierpniu codziennie o godzinie 6.25 oraz 18.25 na antenie Radia Warszawa. Przedkawowy pandowo-filozoficzno-śmieszno-filmowy codziennik motywacyjny to książka, z którą o wiele łatwiej, mądrzej i przede wszystkim lepiej – jak mawia o. Adam „dobrzej” – można przeżyć każdy dzień.

Fragmenty czytane przez Tomasza Wolnego, dziennikarza TVP, to zachęty do tego, by nasze życie nie było tylko dryfowaniem od brzegu do brzegu, leniwym obijaniem się o wydarzenia i ludzi, ale by było prawdziwą petardą, wulkanem dobra i sensu prowadzącego do zbawienia.

Reklama

Dziś wraz z Tomasz Wolny szykujemy dla Was przedkawowo-pandowo-wakacyjno-motywacyjnego kopa! Efekty poznacie niebawem na naszym portalu i Radio Warszawa ;)

Posted by Stacja7.pl on Wednesday, June 12, 2019

Reklama

Każdy fragment składa się z motywacyjnego cytatu i komentarza o. Adama Szustaka – Jak każdy człowiek mam swoich ulubieńców, do których słów sięgam częściej, od których się czegoś uczę. W tej książce przekazuję Wam, kilka myśli, od ludzi, którzy dla mnie samego są inspiracją. Jest to zarówno Dwayne Johnson, Rocky Balboa, czy Pietrek z “Rancza”, ale też nieprzeciętny w swym geniuszu Albert Einstein, czy średniowieczny zakonnik Tomasz à Kempis, przede wszystkim jest jednak Pan Bóg, w swoim Słowie zapisanym na kartach Pisma Świętego – pisze autor książki.

Jak nie przespać życia? Jak sprawić, żeby nam się chciało żyć naprawdę. Co zrobić, by wstając rano znów mieć siłę, znów podjąć kolejną próbę i zrobić naprawdę dobry dzień? O tym na antenie Radia Warszawa oraz w książce „Szusta Rano”.


Reklama

Szusta Rano
Adam Szustak OP

Czym jest codziennik Szusta Rano i jak go używać?

Szusta Rano to sama esencja, wyciąg tego co najlepsze z gadanka, które przez cały rok prowadził o. Adam na vlogu “Szusta Rano”. Codzienną dawkę energii, pozytywnego kopniaka można uzyskać poprzez przeczytanie kilku akapitów, zajmuje to dokładnie dwie minuty, a chodzić z dobrą myślą można cały dzień. Chcesz być “dobrzejszy? Łap za codziennik Szusta Rano.

Zobacz więcej >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę