Fot. Marek Sydor/ YouTube.com

Wyjdź na swoją pustynię!

Krótka, filmowa produkcja ma poruszyć przede wszystkim tych, którzy w zabieganiu poszukują ciszy, szczęścia i zrozumienia. To wszystko możemy otrzymać od "Niego". Wystarczy tylko wyjść na swoją pustynie i tam oddać Mu swoje troski i Mu zaufać.

Reklama

Film „Pustynia” autorstwa młodego twórcy Marka Sydora wprost nawiązuje do trwającego czasu Wielkiego Postu – czasu ciszy i postanowień. Chciałem poruszyć temat zagłuszania ciszy, przez którą mówi do nas Jezus. Wyjście na swoją pustynie może pomóc się wyciszyć, zwrócić uwagę na piękno stworzenia i przynieść od Pana wiele myśli, których tak długo szukamy w codzienności i zabieganiu – mówi twórca.

Krótki, trzyminutowy film łączy w sobie muzykę, a także ujęcia wyprawy na wschód słońca ka Kopiec Kraka w Krakowie. Produkcję wzbogaca lektor, który przeprowadza widza przez opowiadają historię. Te trzy elementy tworzą całość, której celem jest poruszenie przede wszystkim tych, którzy w zabieganiu poszukują ciszy, szczęścia i zrozumienia. To wszystko możemy otrzymać od „Niego”. Wystarczy tylko wyjść na swoją pustynie i tam oddać Mu swoje troski i mu zaufać – tłumaczy twórca.

Film zostawia z pytaniem, a niektórych zachęca do obejrzenia ponownie, by głębiej wzruszyć się ciszą i obecnością Boga w codzienności.

Reklama
Reklama

Sprawdź wielkopostne DOBROCI dla Ciebie!

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę