Nasze projekty

Nowa strona Apostolinek

Instytut Królowej Apostołów dla powołań ruszył z nową stroną internetową. To wyjątkowe miejsce - jest tu prawdopodobnie wszystko, co może pomóc w rozeznaniu powołania. I to w bardzo nietypowym wydaniu

Reklama

Apostolinki przekonują, że zawsze jest dobry czas na głoszenie Ewangelii. Zachęcają do tego na różne sposoby na swojej nowej stronie internetowej – www.apostolinki.pl.

Znaleźć tu można nie tylko informacje o zgromadzeniu i zaproszenia na prowadzone przez siostry rekolekcje, ale też dokładny opis różnych dróg powołania – małżeństwa, kapłaństwa, życia konsekrowanego. Można również wysłać Apostolinkom intencje do modlitwy.

Szczególną uwagę przykuwa natomiast Pudełko Ani – specjalna strona, na której znajdują się projekty realizowane przez s. Anię Pudełko. Razem z s. Anią współpracowaliśmy przy cyklu Taka jak Ty. Wszystkie jego odcinki oraz wideo zapisy głoszonych przez nią konferencji można znaleźć właśnie w Pudełku Ani. Wkrótce – bo od I Niedzieli Adwentu – w cyklu pojawiać się tam będą również komentarze do niedzielnych ewangelii „Trzy słowa o Słowie”.

Reklama
Reklama

Zobacz stronę www.apostolinki.pl

apostolinki_www

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite