Nasze projekty

Manifest mężczyzn z nieba rodem

Chcemy być znakiem sprzeciwu w świecie, który coraz bardziej oddala się od tradycyjnych wartości i je kwestionuje.

Reklama

Jesteśmy mężczyznami. Wysokimi, niskimi, dobrze zbudowanymi i muszącymi popracować nad kondycją. Jesteśmy brunetami, blondynami, a niektórzy z nas w ogóle nie mają już włosów. Są wśród nas górnicy, informatycy, budowlańcy, ekonomiści, elektrycy, profesorowie i mechanicy. Nie jest ważne jednak to, jacy jesteśmy, tylko to, w co wierzymy i jakie wartości są nam bliskie.

 

Wierzymy w Boga, który dał nam życie i godność swoich dzieci.

Reklama
Reklama

 

Kochamy naszą ojczyznę i chcemy jej służyć. Mamy głębokie poczucie odpowiedzialności za budowę wspolnego domu dla nastepnych pokoleń. Wiemy jak silny wpływ na kształtowanie się osobowości ma rodzina, dlatego otaczamy ją wielką troską.

 

Reklama
Reklama

Nie chcemy żyć tylko dla siebie. Nasze życie chcemy dzielić z innymi ludźmi. Okazujemy szacunek kobietom będąc szarmanckimi wobec nich. Pomagamy słabszym, bezbronnym i odrzuconym.

 

Pragniemy z odwagą i siłą przypominać o wartości honoru, lojalności, braterstwa i przyjaźni. One nie są reliktem starych czasów. Nigdy nie zgodzimy się zamienić ich na pieniądze, karierę czy popularność.

Reklama

 

Szukamy prawdy, miłości i piękna. Zarówno w ich zewnętrznych przejawach jak piękno drugiego człowieka czy piękno natury, ale też w wewnętrznych oznakach takich jak oddanie, wierność i pokora.

 

Znamy własną wartość. Nie gonimy ślepo za trendami wyznaczanymi przez kolorowe czasopisma i speców od marketingu. Wiemy, że jesteśmy wartościowi i że posiadamy cechy, które czynią nas wyjątkowymi.

 

Jesteśmy mężczyznami. Chcemy budować i zdobywać świat.


Dołącz do nas!Przeczytaj Manifest kobiet nieziemskich obyczajów


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę