Nasze projekty

Małgorzata Kożuchowska o naprotechnologii

Kilka miesięcy po narodzinach syna Małgorzata Kożuchowska opowiedziała w jednym z wywiadów, że poddała się naprotechnologii - "po dwóch miesiącach leczenia byłam w ciąży".

Reklama

Wiadomość o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej rok temu poruszyła świat mediów. Aktorka miała bowiem wtedy 43 lata. W wywiadzie dla tygodnika „Viva!” przyznała, że pomogła jej w tym naprotechnologia.

„Miałam wrażenie, że ktoś wziął mnie pod lupę, prześwietlił od góry do dołu i zadbał o mnie. Jak się okazało, skutecznie. (…) Poddałam się naprotechnologii, metodzie, która indywidualnie podchodzi do każdej kobiety. Po dwóch miesiącach leczenia byłam w ciąży. – opowiada aktorka. – Dopiero wtedy pani doktor przyznała mojemu mężowi, że z badań wynikało, że miałam może dwa, może trzy procent szans na posiadanie dziecka… Oczywiście miałam też ogromne szczęście”.


POLECAMY

Reklama
Reklama

Kwasniewska_Nadzieja-na_500pcxNadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku

Joanna Kwaśniewska, Justyna Kuczmierowska, Agnieszka Doboszyńska

Reklama
Reklama

„Nadzieja na nowe życie” to książka pełna wskazówek, jak radzić sobie z niepłodnością. Zapewni Ci wsparcie i pokaże, jak zadbać o swoją psychikę, relacje, ciało.
Książka ta to 28-dniowy dziennik kobiety starającej się o dziecko i poradnik, w którym autorki dzielą się wieloletnim doświadczeniem osobistym i zawodowym dając nadzieję i podpowiedź, jak przejść drogę od niepłodności do nowego, spełnionego życia.

>>> Kup teraz <<<

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite