Nasze projekty

Ich Areopag Wiary: Spotkanie z Bez Imprimatur!

Tomasz Adamski i Mateusz Ochman, Youtuberzy i współpracownicy Stacji7.pl będą gośćmi spotkania "Ich Aeropag Wiary", które 4 listopada odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej

Reklama

Tomasz Adamski od ponad 3 lat jest blogerem i vlogerem. Dziś również początkujący publicysta głównie zaangażowany w śledzenie medialnych relacji o Kościele. Od urodzenia mieszka w Katowicach, tam też studiuje. 11 lat służby przy parafialnym ołtarzu zaowocowały fascynacją liturgią i Kościołem, którego jest nie tylko członkiem, ale fanem i zadeklarowanym obrońcą. Na ostatniej prostej do zdobycia tytułu magistra teologii.

Mateusz Ochman to bloger religijny i youtuber. Redaktor Stacji7 i pracownik kreatywny. Fascynat liturgii, miłośnik teologii Josepha Ratzingera. Narzeczony Agnieszki.

Reklama
Reklama

W 2012 roku Tomasz i Mateusz nagrali pierwszy odcinek z cyklu „Bez Imprimatur”. Na swoim vlogu prezentowali swój punkt widzenia odnośnie wielu kwestii związanych z religią, wiarą, działalnością Kościoła. Serię zakończyli w 2015 roku. To jednak nie koniec ich przygody z katolickim vlogowaniem. Obecnie nagrywają swoje autorskie programy. Mateusza można oglądać w „Brzytwie Ochmana”, z kolei z Tomaszem spotykamy się za pośrednictwem „Spamu”.

Reklama
Reklama

Spotkanie z Tomaszem Adamskim i Mateuszem Ochmanem

Środa, 4 listopada, godzina 19.00

Reklama

Wyższe Seminarium Duchowne Archidiecezji Krakowskiej

(możliwy wstęp dla osób świeckich)

Aula Jana Pawła II

ul. Podzamcze 8

Kraków


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę