Nasze projekty
Fot. Facebook/Rodzina Brodów

„Przybyły nam 4 serca” 13-osobowa rodzina Brodów podsumowuje dekadę

W swoim wpisie na Instagramie rodzina Brodów podzieliła się "statystykami" z minionej dekady: "Przybyło nam: 4 osoby, 4 serca...".

Reklama

„Podsumowanie dekady! Przybyło nam: 4 osoby, 4 serca, 4 mózgi, 8 rąk, 16 kończyn, 80 palców i pewnie ponad 300 kg, w każdym razie sporo ludziny”

Tym humorystycznym wpisem rodzina Brodów podsumowała mijającą dekadę. W innym z wpisów zaznaczyła, że mijający, 2020 rok można podsumować hasłem: rodzina to jest siła!

Brodowie wychowują 11 dzieci, 9 chłopców i 2 dziewczynki, wspólnie zaś tworzą zespół „Rodzina Brodów”. W 2019 roku na świat przyszła ich jedenasta córka Antonina. W oczekiwaniu na jej narodzenie rodzina nagrała wtedy specjalny klip „Wielkie odliczanie”. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina jest już z nami! Jest to najlepszy prezent na 20 rocznicę ślubu (obchodziliśmy ją 5 czerwca), jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory, po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością. Tosia otwiera nową przestrzeń dla całej Rodziny Brodów. Czekało na nią dziesięcioro rodzeństwa! – mówiła wtedy Debora Broda.

Reklama

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Debora Broda (@rodzinabrodow)

Reklama

CZYTAJ: Jedenaste dziecko u Joszka Brody

Wszystkie pociechy odziedziczyły talent muzyczny, dzięki czemu mogą wspólnie z utalentowanym ojcem i matką rozwijać pasję do muzyki i koncertować na całym świecie.

Reklama

Joszko Broda jest muzykiem, multiinstrumentalistą, producentem muzycznym i kompozytorem. Gra na drumli, fujarze postnej, fujarze sałaskiej, fujarkach pięciootworowych, fujarkach sześciootworowych, rogach, trąbicie, skrzypcach, gajdach, kozie, okarynie, liściu, słomce, trzcinie i na wielu innych instrumentach, śpiewa po góralsku. Współpracował z Wojciechem Ossowskim, Wojciechem Waglewskim i zespołem Voo Voo, rodziną Pospieszalskich, Antoniną Krzysztoń, Anną Marią Jopek, zespołem Raz, Dwa, Trzy, reżyserem Leszkiem Gałyszem.

zś/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę