Nasze projekty

„Wspólny mianownik”

Ks. Jakub Bartczak i raperzy Tau i Bęsiu postanowili "ruszyć w Polskę by pomóc najbardziej potrzebującym pomocy. Tym, którzy zdążyli się zorientować, że mają w życiu problem i nie bardzo wiedzą jak sobie z nim poradzić."

Reklama

Do tego celu powołali wspólny projekt, który nazwali "Pokój Nauczycielski". Jak sami mówią: to wspólny projekt kilku osób, którym Jezus Chrystus uratował życie.

 

Projekt promuje klip pt. "Wspólny mianownik", w którym wystąpiła cała trójka raperów:

Reklama
Reklama

 

O swoim projekcie napisali:

Reklama
Reklama

W czasach gdy uzależnienia, przemoc, laicyzacja i ogólne zło stało się powszechne i dotkliwie dziesiątkuje społeczeństwo postanowiliśmy połączyć nasze siły, wiarę, doświadczenie i ruszyć w Polskę by pomóc najbardziej potrzebującym pomocy. Tym, którzy zdążyli się zorientować, że mają w życiu problem i nie bardzo wiedzą jak sobie z nim poradzić. Ludziom, którzy poszukują relacji z Panem Bogiem, chcą rozwijać swoje życie duchowe, wewnętrzne. Tym, którzy cierpią z powodu utraty bliskiej osoby, biedy, samotności, opuszczenia, depresji, a w swoim środowisku nie mogą znaleźć oparcia. Zapraszamy Cię z całego serca na spotkania, które nie są jednorazową akcją. Przyjdź, porozmawiamy o Twoim problemie i dołożymy wszelkich starań by Ci pomóc.

Raperzy wystąpią jeszcze:

13.09. w Nowym Targu
19.09 w Pile
20.09. w Toruniu
27.09. w Katowicach
25.10. w Lubinie

Reklama

 

Wszystkich zainteresowanych organizacją koncertu projektu u siebie proszą o wysłanie maila na adres: [email protected]

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę