Vloger Reżyser Życia zrobił przejmujący film o depresji nastolatków

Dwie siostry, jedna dobra uczennica, druga - wagarowicz oraz ich matka, która stara się zapewnić dzieciom wszystko, ale nie widzi najważniejszego. To zarys scenariusza najnowszego filmu od vlogera Reżyser Życia, który ukazał się na Dzień Walki z Depresją.

Reklama

Film zatytułowany „Znikające dzieci” powstał na zlecenie Savier Polska we współpracy z Forum Przeciw Depresji. Do udziału w projekcie vloger zaprosił m.in. Roksanę Węgiel oraz aktorkę Annę Dereszowską, która wciela się w rolę matki nastolatek. Jedna z jej filmowych córek zaczyna coraz bardziej zamykać się w sobie, a przyjaciółce, granej przez Roxie zwierza się, że chce zniknąć. Scenariusz został oparty na często obserwowanej przez psychologów sytuacji wywołującej zachorowanie na depresję przez młodych ludzi.

– Mam nadzieję, że chociaż na chwilę ten film sprawi, że otworzymy się na innych – napisał w opisie filmu Daniel Rusin, znany na YouTube jako Reżyser Życia. 

Dziękuje bardzo za to, że mogłam wziąć udział w tak ważnym projekcie – napisała z kolei nastoletnia piosenkarka Roksana Węgiel.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę